professional test & review of 65" Sony Bravia 4K TV of X95L series
Home / info / Sony 65X95L – test

Sony 65X95L – test

Po przetestowaniu trzech telewizorów Sony Bravia z rocznika 2023 wyposażonych w wielostrefowe podświetlenie muszę stwierdzić, że:

  • seria X95L jest obiektywnie najlepsza;
  • seria X90L jest bardzo dobra i ma najlepszy stosunek jakości do ceny;
  • seria X85L … no cóż, o niej chyba najlepiej zapomnieć, bo od dwóch ww. serii dzieli ją jakościowa przepaść; no chyba że producent gruntownie poprawi oprogramowanie sterujące podświetleniem (co jest możliwe) i/lub zastosuje lepszy sterownik LED-ów (co jest mało prawdopodobne).

A recenzję 65-calowej Bravii z flagowej serii 4K przeczytacie na portalu Geex.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/recenzja-sony-65x95l/

TChPo przetestowaniu trzech telewizorów Sony Bravia z rocznika 2023 wyposażonych w wielostrefowe podświetlenie muszę stwierdzić, że: seria X95L jest obiektywnie najlepsza; seria X90L jest bardzo dobra i ma najlepszy stosunek jakości do ceny; seria X85L ... no cóż, o niej chyba najlepiej zapomnieć, bo od dwóch ww. serii dzieli ją jakościowa przepaść; no chyba że producent gruntownie poprawi oprogramowanie sterujące podświetleniem (co jest możliwe) i/lub zastosuje lepszy sterownik LED-ów (co jest mało prawdopodobne). A recenzję 65-calowej Bravii z flagowej serii 4K przeczytacie na portalu Geex. https://geex.x-kom.pl/recenzje/recenzja-sony-65x95l/ TCh

Sony 65X95L

ocena ogólna

lepszy od 65X95K

Pomimo stosunkowo niewielkiego wzrostu liczby stref podświetlenia, osiągnięte efekty przewyższają w większości scen te z poprzednika, czyli modelu 65X95K z roku 2022.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl