Home / info / 100% rozrywki

100% rozrywki

Dzięki najnowszemu sprzętowi firmy Philips Wasz salon może zamienić się w salę kinową. Nowoczesne głośniki zapewniają wysoką jakość dźwięku, Full HD 3D Blu-ray gwarantuje doskonałą jakość obrazu 3D, a technologia Smart TV sprawi, że już nigdy nie będziecie się nudzić… Więcej na ten temat przeczytacie w poniższym komunikacie prasowym.

komunikat prasowy

Nowy zestaw kina domowego Philips wprowadzi Cię w świat doskonałej rozrywki!

Potęguj swoje wrażenia podczas oglądania filmów korzystając z tego zestawu kina domowego firmy Philips. Słuchaj muzyki w najlepszej jakości, ze wszystkimi jej detalami. Potężna moc zestawu w połączeniu z zaawansowaną technologią Crystal Clear Sound gwarantują najwyższą czystość i realizm dźwięku a trzy razy potężniejszy niż zwykle, „żebrowany” system Bass Reflex zadba o wyjątkowo naturalne brzmienie tonów niskich. Oddaj się rozrywce, jaką zapewnia nowe kino domowe Philips HTB5570D!

HTB5570_02

Zestaw kina domowego HTB5570D stworzy w Twoim domu prawdziwie kinową atmosferę! Szereg rozwiązań zastosowanych w celu wydobycia najwyższych parametrów dźwięku i obrazu to jednak nie wszystko, co oferuje to urządzenie dysponujące mocą aż 1000W RMS!

Poza technologią Active 3D gwarantującą efekt trójwymiarowy w rozdzielczości Full HD, możliwością stworzenia zestawu 7.1. dzięki podłączeniu wyjścia HDMI do amplitunera (nie musi obsługiwać formatu 3D) Philips HTB5570D został wyposażony w technologię SmartTV, wbudowaną sieć Wi-Fi oraz Bluetooth! Dolby TrueHD i DTS-HD zapewniają doskonały dźwięk przestrzenny. To wszystko sprawia, że możesz cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie!

 

 

 image002

 

 

 

Full HD 3D Blu-ray zapewnia doskonałą jakość obrazu 3D

Zachwyć się filmami trójwymiarowymi we własnym pokoju na ekranie telewizora Full HD 3D. Technologia Active 3D w połączeniu z najnowszą generacją ekranów zapewnia głębię i realizm obrazu w wysokiej rozdzielczości 1080 x 1920. Efekt trójwymiarowy w rozdzielczości Full HD powstaje w zestawie kina domowego dzięki zastosowaniu specjalnych okularów zasłaniających prawe i lewe oko synchronicznie ze zmieniającymi się obrazami. Szeroka gama filmów 3D dostępnych na płytach Blu-ray zapewnia dostęp do rozrywki w najwyższej jakości. Technologia Blu-ray zapewnia również nieskompresowany dźwięk, dzięki czemu możesz cieszyć się niewiarygodnie realistycznymi wrażeniami dźwiękowymi.

                                                                                                                                 Smart TV – domowa rozrywka!

Zestaw kina domowego i odtwarzacz Blu-ray firmy Philips z technologią Smart TV oferują rozmaite funkcje, takie jak Net TV, SimplyShare czy MyRemote. Usługa Net TV zapewnia szeroki zakres informacji internetowych i różnorodną rozrywkę na ekranie telewizora, a także dostęp do usług, takich jak wideo na życzenie (VOD). Funkcja SimplyShare umożliwia oglądanie zdjęć i filmów oraz słuchanie muzyki zapisanej w komputerze bez konieczności wstawania z wygodnej kanapy. Z kolei dzięki aplikacji Philips MyRemote można sterować zestawem kina domowego za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

Wbudowana sieć Wi-Fi

Dzięki wbudowanej sieci Wi-Fi wystarczy podłączyć zestaw kina domowego bezpośrednio do sieci domowej, aby cieszyć się z bogatej oferty popularnych usług internetowych. Możesz korzystać z najlepszych stron internetowych, oferujących filmy, zdjęcia, serwisy informacyjno-rozrywkowe oraz inne treści, dopasowanych do ekranu Twojego telewizora.

Bezprzewodowe przesyłanie muzyki z urządzeń muzycznych przez Bluetooth

Bluetooth umożliwia łatwą, bezprzewodową komunikację z urządzeniami iPod/iPhone/iPad lub innymi urządzeniami Bluetooth takimi jak smartfony, tablety czy laptopy.

Odtwarzanie i ładowanie urządzenia iPod/iPhone

Słuchaj ulubionych nagrań, ładując jednocześnie urządzenie iPod/iPhone! Wystarczy podłączyć przewód urządzenia iPod/iPhone do portu USB zestawu kina domowego. Urządzenie iPod/iPhone jest ładowane podczas odtwarzania muzyki, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jego rozładowanie.

HDMI x 2

Ciesz się ekscytującym obrazem 3D i krystalicznie czystym dźwiękiem 5.1 lub 7.1-kanałowym, podłączając wyjście audio HDMI x2 odtwarzacza do złącza w nieobsługującym formatu 3D amplitunerze.

 

HTB5570D

 

Rekomendowana cena detaliczna zestawu kina domowego HTB5570D wynosi 1899 pln.

 

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl