Home / info / 4 lata gwarancji na najnowsze telewizory Samsung

4 lata gwarancji na najnowsze telewizory Samsung

Samsung poczuł wiosnę i mocnym akcentem rozpoczął nowy sezon sprzedaży telewizorów. Nabywca flagowych modeli KS9000, oprócz nowoczesnego telewizora, otrzyma szereg następujących korzyści:

  • 4 lata gwarancji,
  • darmowa dostawa,
  • darmowa instalacja,
  • przeszkolenie z obsługi telewizora*,
  • bezpłatny roczny dostęp do serwisów player.pl oraz Filmbox Live.
Promocja trwa do końca marca. Więcej informacji w oficjalnym komunikacie prasowym poniżej:

KOMUNIKAT PRASOWY

Niezwykle realistyczne kolory, doskonała jasność i szczegółowość obrazu, ultrasmukły design – najnowsza linia telewizorów Samsung SUHD zachwyciła media z całego świata podczas międzynarodowych targów technologicznych CES 2016. Od 18 marca br. zakrzywiony telewizor Samsung SUHD KS9000 można zamówić w firmowych sklepach Samsung Brand Store i sklepie internetowym Samsung. Bądź pierwszy – już dziś przekonaj się, jak spektakularne wrażenia zapewnia najnowszy SUHD i zyskaj w prezencie wyjątkowy pakiet usług.

W przedsprzedaży dostępny jest flagowy model telewizorów Samsung SUHD – KS9000 o przekątnej 55 i 65 cali. Od 18 do 30 marca można go kupić w firmowych sklepach Samsung Brand Store i na www.sklepsamsung.pl. W ramach limitowanej oferty klienci otrzymują wyjątkowy pakiet usług: gwarancję przedłużoną do 4 lat, darmową dostawę oraz instalację i przeszkolenie z obsługi telewizora*, by w pełni poznać jego możliwości.

Samsung przygotował także w prezencie dodatkowy pakiet korzyści w postaci rocznego dostępu do serwisów player.pl oraz Filmbox Live. Użytkownicy player.pl będą mogli korzystać ze wszystkich pięciu pakietów – Player PLUS, Player LIVE TV, Player KIDS, Player SPORT oraz Player UHD oferującego bogatą kolekcję materiałów w jakości UHD (4K) dostępnych wyłącznie dla posiadaczy telewizorów Samsung**. Największe hity filmowe, uwielbiane seriale i programy telewizyjne, kanały na żywo, a także mnóstwo sportowych wydarzeń w player.pl i Filmbox Live będzie można oglądać przez pierwszy rok od zakupu telewizora w marcowej akcji przedsprzedaży***.

Najnowocześniejsze technologie wyświetlania obrazu w połączeniu z unikalną konstrukcją 360 bez ramek wyznaczają nowy standard wśród telewizorów. Tak realistycznego obrazu jeszcze nie było w ofercie Samsung. A wszystko to za sprawą przełomowej technologii Quantum Dot, która zapewnia niespotykane dotąd odwzorowanie barw. Kolory jeszcze nigdy nie były tak wyraziste, żywe i naturalne, a granica między obrazem a rzeczywistością – tak bliska…

Najnowsza linia telewizorów SUHD 2016 została również wyposażona w technologię HDR pozwalającą na osiągnięcie jasności nawet do 1000 nitów. Takiej jasności, kontrastu i dynamiki barwowej nie udało się osiągnąć w żadnym z dotychczas wyprodukowanych telewizorów Samsung. HDR w połączeniu z technologią Quantum Dot i rozdzielczością Ultra High Definition (4K) zapewnia niezwykły realizm oglądanego obrazu, podnosząc doznania użytkowników na wyższy, nieosiągalny wcześniej poziom.

QDTV 04

Telewizor Samsung SUHD – KS9000 to pierwszy na świecie zakrzywiony telewizor bezramkowy, który z każdej strony prezentuje się zjawiskowo. Dzięki eliminacji ramki uwaga widza skupia się wyłącznie na tym, co najważniejsze, czyli wyświetlanych na ekranie treściach, zaś zakrzywiony ekran zapewnia wyjątkowe wrażenie otoczenia obrazem. Już dziś można powiedzieć, że perfekcyjne wzornictwo nowych SUHD otwiera nową erę w dziedzinie designu telewizorów Samsung.

Więcej informacji o przedsprzedaży telewizorów Samsung SUHD można znaleźć na stronie internetowej sklepsamsung.pl/promocje/telewizor-suhd.

 

* W sklepie internetowym Samsung pakiet usług obejmuje darmową dostawę oraz gwarancję przedłużoną do 4 lat.

** Dostępne wyłącznie na telewizorach Samsung UHD i SUHD. Do odtwarzania materiałów UHD wymagane jest łącze internetowe o prędkości co najmniej 20 Mb/s.

*** Usługi dostępne w telewizorach zakupionych w przedsprzedaży trzeba aktywować do dnia 31.05.2016.

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl