Home / testy / Bezpłatna kalibracja IKEA Uppleva

Bezpłatna kalibracja IKEA Uppleva

Nie ulega wątpliwości, że IKEA Uppleva stanowi wyjątkową i niepowtarzalną ofertę na rynku telewizorów. W związku z tym, redakcja magazynu TV TEST kilkukrotnie występowała do przedstawicieli firmy IKEA z prośbą i propozycją przetestowania tych telewizorów. Niestety, pomimo naszych starań nasze mejle nadal pozostają bez jakiejkolwiek odpowiedzi.

W związku z tym zwracamy się do posiadaczy telewizorów IKEA Uppleva zamieszkałych na terenie Warszawy i okolic z prośbą o udostępnienie tych telewizorów do testów. Jak miałoby to przebiegać? Po uzgodnieniu terminu niżej podpisany przyjechałby do mieszkania posiadacza telewizora Uppleva w celu wykonania testu. Test zająłby maksimum 4 godziny, pod warunkiem, że telewizor został wygrzany przez co najmniej  pół godziny.

Co oferujemy w zamian? Bezpłatną kalibrację telewizora (w ramach możliwości oferowanych przez dany model) oraz możliwość opublikowania swojej opinii o nim oraz wrażeń pokalibracyjnych na łamach tvtest.pl.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mejlowy na adres: tvtestpl (małpa) gmail (kropka) com lub adres redakcji widniejący w stopce magazynu. Ze względów czasowych odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Jeśli wszystko pójdzie zogdnie z planem, test telewizora IKEA Uppleva ukaże się w pierwszym tegorocznym numerze magazynu TV TEST, który znajdzie się w sprzedaży w marcu br.

Tomasz Chmielewski

redaktor naczelny TV TEST

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl