Home / informacje prasowe / Apple TV w Philipsach

Apple TV w Philipsach

Firma TV Vision pochwaliła się dziś nową aplikacją dostępną w telewizorach marki Philips. Oznacza to, że marka ta odrabia zaległości i zmniejsza aplikacyjny dystans do rywali. Oby tak dalej.

Informacja prasowa firmy TP Vision z 7 VI 2021 r. [wybrane fragmenty]

Aplikacja Apple TV już dostępna na telewizorach Philips z systemem Android

Od teraz użytkownicy telewizorów Philips z systemem Android TV mogą korzystać z aplikacji Apple TV. Platforma trafi na wszystkie urządzenia z rocznika 2021, zaś właściciele wybranych wcześniejszych modeli mogą zainstalować aplikację samodzielnie.

Warszawa, 7 czerwca 2021 r. – Marka Philips TV & Sound wprowadza aplikację Apple TV na wszystkie swoje telewizory z systemem Android TV. Od teraz użytkownicy z całej Europy, a także innych regionów świata[1], będą mieli pełny i łatwy dostęp do serwisu Apple TV+, kanałów Apple TV i innych usług bezpośrednio z poziomu systemu Smart TV[2].

Aplikacja Apple TV zawiera dostęp do płatnego serwisu Apple TV+ oferującego produkcje, filmy i dokumenty najlepszych twórców z całego świata[3]. […]

Ponadto aplikacja pozwala oglądać – zarówno w trybie online, jak i offline – kanały Apple TV, takie jak STARZPLAY, Acorn TV i Noggin, bez reklam i na żądanie, bezpośrednio z poziomu aplikacji. Dzięki funkcji Family Sharing, po wpisaniu osobistego identyfikatora Apple ID i hasła, z subskrypcji kanałów Apple TV może korzystać jednocześnie nawet sześciu członków rodziny. Klienci otrzymują również spersonalizowane i dopasowane do ich potrzeb rekomendacje, a także mają dostęp do biblioteki filmów i programów telewizyjnych zakupionych w Apple.

Bardzo się cieszę, że możemy udostępnić Apple TV+ użytkownikom naszych telewizorów z systemem Android. Jest to jedna z najlepszych usług streamingowych, która w połączeniu z naszą wielokrotnie nagradzaną technologią przetwarzania obrazu i unikalnym systemem Ambilight pozwoli widzom cieszyć się treściami Apple TV+ w najwyższej jakości obrazu i dźwięku

-powiedział Martijn Smelt, CMO Europe w TP Vision.

Osoby, które kupią telewizor Philips z systemem Android z rocznika 2021, znajdą aplikację Apple TV zainstalowaną już na ekranie głównym systemu Smart TV. Właściciele starszych modeli z systemem Android (w wersji 8.0 lub nowszej) mogą dodać aplikację za pośrednictwem sklepu Google Play. Apple TV można znaleźć także w aplikacji Philips TV Collection.

[…] [1] Aplikacja Apple TV jest dostępna w ponad 100 krajach. W niektórych regionach lub językach wybrane funkcje są niedostępne. Niektóre modele telewizorów Philips z systemem Android TV mogą być niedostępne we wszystkich regionach. Na stronie www.philips.com/tv można znaleźć urządzenia dostępne w danym kraju.

[2] Dostępne na wszystkich telewizorach Philips z systemem Android TV w wersji 8.0 lub nowszej (konieczna może być aktualizacja oprogramowania).

[3] Klienci mogą wykupić subskrypcję Apple TV+ w aplikacji Apple TV na telewizorach Philips z systemem Android, na dowolnym urządzeniu Apple lub za pośrednictwem strony tv.apple.com w cenie 24,99 zł (4,99 euro) miesięcznie oraz z siedmiodniowym bezpłatnym okresem próbnym. Subskrypcja jest automatycznie odnawiana do momentu anulowania. Szczegółowe warunki na stronie tv.apple.com.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl