official logo Audio Video Show 2022 Warsaw Poland
Home / informacje prasowe / Horn zaprasza na AV Show. To już DZIŚ!

Horn zaprasza na AV Show. To już DZIŚ!

Osobiście polecam zapoznanie się z (moim zdaniem) niedoceniamymi głośnikami firmy Piega. Mają zadziwiająco klarowne i przejrzyste wysokie tony.

Komunikat prasowy firmy Horn z 25 X 2022 r. [wybrane fragmenty].
Za prawdziwość, prawidłowość i rzetelność poniższych informacji redakcja TVTEST nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Publikacja niniejszego komunikatu prasowego nie oznacza, że akceptujemy jakiekolwiek stwierdzenia i sformułowania w nim zawarte.

Grupa Horn na Audio Video Show 2022

Warszawa, 25 października 2022 roku – Grupa Horn, największa w Polsce grupa firm branży audiovideo o międzynarodowym zasięgu, z przyjemnością zaprasza Państwa do odwiedzenia Audio Video Show 2022 w jego pierwszej edycji po pandemii.

Prezentacje najciekawszych i najnowszych produktów marek z naszej dystrybucji prowadzone będą na łącznej powierzchni ekspozycyjnej ponad 1000 m2. Znajdziecie nas Pańtwo w sześciu sąsiadujących lożach o numerach 130-135, obszernego Hallu E2/E3 przed nimi, oraz wielkiej loży Książęcej na poziomie +1 stadionu PGE Narodowego.

Bezpośrednio przy wejściu na poziom +1 po stronie wschodniej PGE Narodowego (od al. Zielenieckiej), przywita Was szereg atrakcji: wyspy prezentacyjne Denon Home oraz Sonos, galeria premier marek Denon i Marantz oraz stoiska sieci salonów Denon Store i Audio Forum, prezentujących rozwiązania audio-video dla domu i miłośników muzyki. Nie zabraknie w nich produktów takich marek, jak Bang&Olufsen, czy Definitive Technology.

SN 130 – Polk Audio – 50 lecie marki i prapremiera specjalnego produktu rocznicowego

SN 131 – Dali – Kore, majestatyczne i sztandarowe kolumny marki, po raz pierwszy w Polsce, prezentowane przez gości z Danii;

SN 132 – Dali Equi – ecosystem kolumn aktywnych i komponentów aktywnych;

SN 133 – Sonus faber z prezentowanymi po raz pierwszy na AVS kolumnami Electa Amator III oraz prezentacje Omnia, bezprzewodowego systemu muzycznego prowadzone przez przedstawiciela marki;

SN – 134 – Raidho – potężne kolumny serii TD duńskiej marki po raz pierwszy na AVS wraz z gośćmi z siedziby producenta;

SN – 135 – Piega – piękne kolumny szwajcarskiego producenta prezentowane przez szwajcarskich ekspertów.

Sala Książęca – to ambasada naszej własnej marki głośnikowej Wilson i jej produktów, pełna zaskakujących niespodzianek i wspaniałej muzyki.

To tutaj, wspólnie z Polskimi Nagraniami i Warner Music Poland zapraszamy na spotkania z artystami: Natalią Szroeder, Haliną Mlynkovą, Agą Zaryan, Michałem Barańskim oraz producentem Jackiem Gawłowskim, jak i ze znakomitymi dziennikarzami: Piotrem Metzem i Hirkiem Wroną.

Wsród prezentacji głośników Wilson, w specjalnie zaaranżowanej części sali zaprosimy Państwa w muzyczną podróż nie tylko stereo, ale także zachęcimy do znalezienia inspiracji produktowych przy słuchaniu ścieżek dźwiękowych przygotowanych w Dolby Atmos w zestawieniu 7.2.4, złożonym z głośników Wilson.

W nieodległej Strefie słuchawkowej na tym samym poziomie znajdziecie Państwo stoisko prezentujące najnowsze słuchawki Focal Utopia, a w bezpośrednim sąsiedztwie pokazowe stoisko iFi, marki, której przedstawicielem od października br. jest Horn Distribution S.A.

[…]Duże Studio TV1 na poziomie +1 to królestwo dwóch doskonałych marek Focal i Naim. To tu doświadczycie Państwo wspaniałych wrażeń muzycznych jednego z najpotężniejszych systemów tegorocznego Audio Video Show, złożonych z kultowych Focal Grande Utopia po raz pierwszy w Polsce razem z legendarnym Naim Statement.

Szczegółowy harmonogram atrakcji dostępny na stronie www.audioshow.pl oraz www.horn.eu oraz naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do wspólnego celebrowania święta muzyki i obrazu!

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl