Home / targi / Audio Video Show już za niecałe dwa miesiące!

Audio Video Show już za niecałe dwa miesiące!

Już tylko niecałe dwa miesiące zostały do Audio Video Show – imprezy, której żaden szanujący się audiofil i wideofil niemoże przegapić. Wszystko wskazuje, że tegoroczna wystawa będzie pod każdym względem wyjątkowa. Oto co na ten temat mówi sam organizator, Adam Mokrzycki:

Po 18 latach ciężkiej pracy udało nam się wspólnie odnieść niebywały sukces, jakim jest stworzenie drugiej co do wielkości w Europie wystawy z urządzeniami audio i video najlepszych marek. Jak już zapewne wiecie, w tym roku formuła wystawy została oficjalnie poszerzona o sprzęt video, a jednym z gospodarzy wydarzenia będzie Stadion Narodowy.

avshow2015

Niezmiernie miło mi poinformować, że na dwa miesiące przed rozpoczęciem 19. edycji Audio Video Show, pobity został zeszłoroczny rekord wynajętej powierzchni. W przestrzeniach warszawskich hoteli Golden Tulip, Radisson Blu Sobieski oraz na Stadionie Narodowym zarezerwowano w sumie aż 6000m2 sal konferencyjnych i innych pomieszczeń, czyli aż o 50% więcej niż w 2014 roku, kiedy padł poprzedni rekord. Wystawcy na ten moment zarezerwowali już 128 sal, co także jest kolejnym rekordem. Liczba ta zapewne się jeszcze zwiększy, bowiem doświadczenie pokazuje, że w ostatnich 8 tygodniach przed wystawą dołącza jeszcze zazwyczaj kilkanaście kolejnych firm. Dla porównania, w roku 2014 wszystkich wynajętych pomieszczeń było 'tylko’ 104, a więc aż o 24 mniej. Tak dynamiczny rozwój imprezy pokazuje jak dużym zaufaniem darzą Państwo projekt Audio Video Show, a także słuszność podjętej decyzji o zmianie nazwy i przenosinach na Stadion Narodowy, której celem jest dalsze zwiększanie zasięgu imprezy.

Pozostałe innowacje

W tym roku zamierzamy wprowadzić kilka istotnych usprawnień organizacyjnych. Pierwszym z nich będzie uruchomienie sprzedaży internetowej biletów, wraz z jednym z największych portali biletowych. Jesteśmy na etapie finalizowania umowy i mam nadzieję podać więcej szczegółów w najbliższych dwóch tygodniach. Mam także nadzieję, że zdążymy uruchomić naszą nowa aplikacją na urządzenia mobilne (iOS i Android) dzięki której odwiedzający będą mogli sprawdzać usytuowanie poszczególnych marek i stoisk na terenie wystawy, czy ustawiać przypomnienia o zaplanowanych spotkaniach i prezentacjach.

Więcej informacji o Audio Video Show 2015 znajdziecie na oficjalnej stronie.

Tomasz Chmielewski

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl