Home / info / Aurvana In-Ear2 Plus

Aurvana In-Ear2 Plus

Jak propagować nowe modele słuchawek dysponujących akustyczną izolacją od zewnętrznych hałasów? No można na przykład wskazywać na potrzebę swoistej „ciszy” podczas pracy, którą chcemy wykonywać w miejscach z natury hałaśliwych. Oczywiście chodzi o ciszę w odniesieniu do dźwięków z zewnątrz, czyli ich wyciszenie, po to by komfortowo słuchać muzykę, która akurat pracy naszej ma sprzyjać. No tak mniej więcej promuje swój nowy model słuchawek firma Creative.


INFORMACJA PRASOWA


Swobodna praca w mieście dzięki Creative Aurvana In-Ear2 Plus
Zdalna praca w kawiarni, restauracji, parku, to codzienność wielu z nas. Często towarzyszy nam ulubiona muzyka, która pozwala efektywnie pracować. Jednocześnie ważne jest to, żeby nie dochodziły do nas przeszkadzające dźwięki z zewnątrz.

Product_Aurvana In-Ear2 Plust

Podczas pracy poza domem, szukamy sprzyjającego otoczenia, tak by uprzyjemnić czas podczas wypełniania obowiązków. Dzięki izolacji akustycznej, nowy model Aurvana In-Ear2 Plus daje pewność, że bez względu na to, gdzie jesteśmy, usłyszymy dokładnie to, co chcemy usłyszeć. Konstrukcja AuraSeal zapewnia doskonałą izolację akustyczną nawet do 95%. Dźwięki otoczenia, np. wytwarzane przez silniki samolotów lub pociągi, są znacznie wyciszone, dzięki czemu można w spokoju słuchać ulubionych melodii.
Zestaw gwarantuje doskonale dostrojony dźwięk oraz posiada wbudowany na kablu mikrofon ze sterownikiem pozwalającym na kontrolowanie odtwarzania muzyki i głośności. Dopasowany do kratki głośniczka precyzyjny przetwornik z kotwicą zrównoważoną zapewnia pełen szczegółów, wyraźny dźwięk z mocnym basem.
Słuchawki Aurvana In-Ear2 Plus o nowoczesnej stylistyce sprostają każdemu wyzwaniu. Wytrzymała obudowa izolujących dźwięk słuchawek Aurvana In-Ear2 Plus, mieści w sobie niezwykle lekkie elementy, co sprawia, że założone słuchawki są niemal niewyczuwalne. Precyzyjnie ukształtowane słuchawki dokładnie wypełniają ucho i nie pozwalają na uchodzenie dźwięku oraz nie wypadają nawet podczas szybkiego ruchu. Miękkie, niesamowicie wygodne oraz dopasowane wkładki hipoalergiczne dostępne są w różnych rozmiarach.
Rozmowy telefoniczne, to prosta sprawa. Wbudowany, sterowany jednym przyciskiem mikrofon z regulacją głośności zapewnia czysty dźwięk podczas rozmów i pozwala na sterowanie odtwarzaniem oraz połączeniami prowadzonymi za pomocą szerokiej gamy smartfonów i tabletów.
Aurvana In-Ear2 Plus to kompletny zestaw mniejszego lub większego podróżnika. Zestaw zawiera etui, przyrząd do czyszczenia, przejściówkę samolotową oraz wkładki douszne w różnych rozmiarach, dzięki czemu można go bez problemów używać w podróży.

Cena Creative Aurvana In-Ear2 Plus to 399 zł.

Creative to jeden z najbardziej znanych na świecie producentów urządzeń służących do cyfrowej rozrywki, współpracujących z komputerami oraz siecią. Firma działa na rynku od 1981 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Singapurze. Creative zapoczątkował multimedialną rewolucję, wprowadzając na rynek karty dźwiękowe Sound Blaster. Portfolio firmy zawiera urządzenia elektroniki konsumenckiej, głośniki multimedialne, słuchawki bezprzewodowe, kamery internetowe oraz inne peryferia i akcesoria komputerowe.  Producent utożsamiany jest z innowacyjnym sprzętem, a jego produkty takie, jak karty Sound Blaster czy odtwarzacze multimedialne Creative Zen posiadają silną pozycję na rynku polskim. 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl