Home / info / Bananowy telewizor w Polsce

Bananowy telewizor w Polsce

Gdybym był bogaty jaba daba daba… kupiłbym ten telewizor… Spersonalizowany telewizor Loewe z pewnością będzie ozdobą każdego pomieszczenia. Już we wrześniu będziecie go mogli obejrzeć, a co poniektórzy nawet kupić, w Polsce. Pamiętajcie – on jest nie tylko piękny, lecz także zaawansowany technologicznie. Oferuje 1 TB pojemności zintegrowanej nagrywarki, pozwalającej na nagrywanie treści 2D i 3D. Ponadto pozwala na oglądanie programów z przesunięciem czasowym oraz kontynuację przerwanej  audycji na innym telewizorze Loewe. O tych i innych funkcjach przeczytacie w poniższym komunikacie prasowym.

 

 

 

informacja prasowa

 

 

 

Loewe Reference ID

Flagowy TV Loewe już w Polsce

 

 

  • Największa możliwość personalizacji
  • Nowy system operacyjny
  • Bezkonkurencyjny dźwięk
  • Centrum domowej rozrywki

Loewe-Reference-ID (4)

Loewe Reference ID, po raz pierwszy zaprezentowany na targach IFA we wrześniu 2012, jest już dostępny w Polsce. Ten flagowy telewizor Loewe, jest arcydziełem łączącym najwyższy kunszt wykonania, wyjątkowe materiały, i największy potencjał personalizacji, sprawiający, że każdy egzemplarz może być unikalny. Nawet interfejs użytkownika nastawiony jest na  indywidualizację, dzięki innowacyjnemu ekranowi startowemu wykorzystującemu funkcję „ulubione. Pozwala to na zapamiętywanie i łatwy dostęp do „ulubionych” pozycji użytkownika, wśród których są kanały TV, nagrania na dysku telewizora, strony internetowe, muzyka i wiele innych treści, także z domowej sieci.

 

Loewe-Reference-ID (1)

Największe możliwości personalizacji

Wygląda jak dzieło sztuki. Loewe Reference ID to nie tylko minimalistyczny design ale i chromowana aluminiowa rama oraz kunsztowna pokrywa głośnika i stylowy tył telewizora. Tę podstawową wersję można jednak zmieniać, według indywidualnych upodobań. Począwszy od podświetlenia LED, które otoczy telewizor imponującą poświatą, podkreślającą jego dekoracyjny charakter, poprzez różne możliwości ustawienia i montażu (na ścianie, na podstawie podłogowej, bezpośrednio na podłodze itd.) dobór akcesoriów (np. dopasowane głośniki Reference ID) a skończywszy na doborze materiałów, z których telewizor może być wykonany i detali podkreślających osobowość właściciela.

Loewe Reference ID

Loewe-Reference-ID (2)

Obraz wyświetlany przez Loewe Reference ID opiera się na technologii Full-HD LCD z tylnym podświetleniem LED i odświeżaniem 400 Hz. Jasność i wysoka częstotliwość odświeżania przekładają się na doskonałą jakość obrazu 3D. Dwa zintegrowane tunery telewizyjne, interfejs CI+ dla odbioru zakodowanych kanałów HDTV sprawiają, że telewizor jest dostoswany do przyszłych technologii. Ponadto oferuje 1 TB pojemności zintegrowanej nagrywarki, pozwalającej na nagrywanie treści 2D i 3D oraz streaming nagrań do innych telewizorów poprzez WLAN, LAN lub Powerline. Pozwala także na oglądanie telewizji z przesunięciem czasowym oraz kontynuowanie oglądania na innych TV Loewe. Loewe Reference ID obsługuje także MediaText w standardzie HbbTV, usługę, która coraz częściej towarzyszy tradycyjnemu programowi TV i jest także dostępna online. To oznacza także atrakcyjne biblioteki mediów i portale poszczególnych kanałów.

Loewe-Reference-ID (6)

 

Co więcej aplikacja Loewe Media app dla iPada otrzymała nagrodę “red dot best of the best” i pozwala na wygodne korzystanie z przewodnika po kanałach (EPG) i dostęp do szczegółowych informacji o programach i kanałach. TV można zatem wygodnie sterować przy pomocy aplikacji.

Loewe-Reference-ID (5)

 

Bezkonkurencyjny dźwięk

Jest jeszcze kwestia dźwięku i dlatego Loewe Reference ID wyposażono w doskonały system dźwiękowy. Zintegrowane głośniki o mocy 160 W generują dźwięk porównywalny z tym z sali koncertowej, pomimo skromnej obudowy. Oczywiście Reference ID jest wyposażony w zintegrowany przedwzmacniacz dekodujący dźwięk, który pozwala mu zostać centrum kontroli domowego systemu rozrywki. Dla dodatkowych wrażeń można telewizor uzupełnić głośnikami Reference ID.

Telewizor dostępny jest w rozmiarach 40,46 i 55 cali.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl