Home / info / 5 nowych soundbarów

5 nowych soundbarów

Bezprzewodowe soundbary 2.1 Samsunga zapewniają naturalne brzmienie i wygodę. Są idealnym uzupełnieniem telewizorów Smart TV. Można je kupić już za 700 złotych. Więcej na ten temat przeczytacie w poniższym komunikacie prasowym.

komunikat prasowy

 

 

 

2.1 kanałowe modele Soundbar Samsung HW-F551, HW-F550, HW-F450 oraz HW-F355/EN i HW-F350/EN wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu użytkowników na naturalne brzmienie. Zapewniają maksimum wygody dzięki funkcji SoundShare, która pozwala bezprzewodowo połączyć listwę z telewizorem za pomocą technologii Bluetooth. hw-f350-002-front2-black

Samsung HW-F551 i HW-F550 o mocy całkowitej (RMS) 310W i HW-F450 o mocy 280W mają dedykowany bezprzewodowy subwoofer, przez co stanowią idealne uzupełnienie każdego telewizora Samsung Smart TV. Dodatkowo, stylowe, metalowe wzornictwo HW-F551 łączy to, co najlepsze we wzornictwie tradycyjnych i nowoczesnych technologii.hw-f551-003-right-perspective-10-silver

Wszystkie soundbary zostały wyposażone w unikalną technologię Samsung Crystal Amplifier Pro, która tworzy świat dźwięków o niewiarygodnej czystości. Obraz wyświetlany na ekranie podłączonego kina domowego może być dodatkowo wzbogacany o doskonały dźwięk 3D Sound Plus. Analizując głębię obrazu 3D, technologia 3D Sound Plus synchronizuje dźwięk, dopasowując go do ruchu i głębi obrazu.

Funkcja Smart Volume odpowiada natomiast za inteligentną regulację głośności. Soundbary Samsung korzystają z zaawansowanej technologii równoważenia dźwięku i intuicyjnie dostosowują poziom głośności w czasie rzeczywistym, tworząc precyzyjnie dostrojoną przestrzeń dźwiękową. Smart Volume utrzymuje też równowagę dźwiękową pomiędzy poszczególnymi scenami, co przekłada się na większy komfort odbioru przez użytkowników.

Samsung HW-F551, HW-F550 i HW-F450 zostały też wyposażone w funkcjęAnynet+ (HDMI-CEC), która umożliwia prostą obsługę telewizora i innych podłączonych urządzeń. Dzięki temu użytkownik potrzebuje tylko jednego pilota, za pomocą którego steruje wszystkimi urządzeniami. W standardowych kinach domowych, aby odtwarzać dźwięk z telewizora, należy podłączyć oddzielny kabel optyczny. Za pomocą interfejsu HDMI ARC (Audio Return Channel), w które zostały wyposażone najnowsze Soundbary Samsung, można łatwo podłączyć kompatybilne urządzenia, aby przetwarzać sygnał audio z odbiornika bez kabla optycznego.

Za pośrednictwem technologii Bluetooth nowe soundbary firmy Samsung można wykorzystywać do bezprzewodowego odtwarzania muzyki ze smartfonów czy tabletów.

hw-f450-001-front-black

Bezprzewodowe Soundbary 2.1 Samsung są dostępne w sugerowanych cenach detalicznych:

  • HW-F551 – 1999 PLN
  • HW-F550 – 1999 PLN
  • HW-F450 – 1199 PLN
  • HW-F355 – 799 PLN
  • HW-F350 – 699 PLN
Telewizory - zobacz na Ceneo.pl