Home / info / Bravia + Xperia = Promocja Sony

Bravia + Xperia = Promocja Sony

Dobra wiadomość dla miłośników telewizorów i smartfonów! Teraz przy zakupie telewizora z serii Bravia dostaniecie gratis smartfona Sony Xperia. Promocja rusza dopiero jutro, więc zanim pobiegniecie do sklepu, przeczytajcie poniższą informację prasową.

informacja prasowa

 

 

Kup telewizor BRAVIA, odbierz smartfon Xperia™

BRAVIA W900
Sony
29 maja startuje promocja telewizorów BRAVIA, w ramach której przy zakupie promocyjnych modeli telewizorów serii W8 i W9 będzie można otrzymać najnowsze smartfony Sony Xperia™.
Sony
Sony
29 maja rusza promocja najnowszych telewizorów BRAVIA, z innowacyjną technologią Triluminos i inteligentnymi połączeniami NFC. W ramach promocji każda osoba, która zakupi wybrane modele serii W8, otrzyma smartfon Xperia™ L, natomiast przy zakupie modeli promocyjnych serii W9 – ekskluzywny smartfon Sony Xperia™ Z. Promocja potrwa do 14 lipca 2013. Szczegóły na temat promocji znajdują się tutaj.BRAVIA W900Nowe telewizory BRAVIA – najwyższa jakość obrazu i dźwiękuTelewizory BRAVIA serii W8 i W9 to połączenie najwyższej jakości obrazu i dźwięku z ponadczasowym wyglądem. Zastosowana w serii W9 innowacyjna technologia Triluminos umożliwia reprodukcję jeszcze szerszej palety bogatych, naturalnie wyglądających barw, w tym trudnych do oddania odcieni czerwieni i szmaragdu. Obraz staje się jeszcze bardziej żywy i realistyczny, co maksymalnie zwiększa doznania wizualne.Z kolei posiadacze smartfonów z technologią NFC będą mogli nawiązać bezprzewodowe połączenie z telewizorem poprzez zetknięcie telefonu z pilotem, a następnie używać smartfona jako pilota do telewizora albo wyświetlać zdjęcia, filmy, gry i aplikacje z telefonu na dużym ekranie, z żywymi kolorami i dużą ilością szczegółów.Na uwagę zasługuje również wzornictwo Sense of Quartz, które urzeka harmonią i prostotą wykonania. Ponadczasowy w formie prostokątny panel telewizora BRAVIA połączony jest z okrągłą podstawą inteligentnym „rdzeniem”, reagującym na każdy sygnał sterujący łagodnym, szmaragdowym światłem.

Sony Xperia Z

Smartfony Xperia™, które przekraczają wszelkie granice

Smartfon Sony Xperia™ Z to połączenie pięknego wzornictwa i niezwykłej wytrzymałości. Subtelnie zaokrąglone krawędzie, gładka, odbijająca światło powierzchnia oraz wzmocniona, odblaskowa powłoka na górze, dole i po bokach są wynikiem nowatorskiej konstrukcji OmniBalance. To równowaga między technologią i wzornictwem. Telefon jest także niezwykle odporny na działanie kurzu i wody – niestraszna mu przypadkowa kąpiel pod prysznicem czy w basenie.

Z kolei doskonale układający się w dłoni Sony Xperia™ L posiada 8-megapikselowy aparat z matrycą Exmor™ RS, który pozwala wykonywać ostre zdjęcia w dowolnym oświetleniu w nieco ponad sekundę od wyjścia ze stanu uśpienia. Technologia HDR zapewnia niezwykłą jasność zdjęć oraz nagrań wideo. Dodatkowo duży 4,3-calowy wyświetlacz telefonu w połączeniu z rewelacyjną jakością ekranu pozwalają cieszyć się bardzo szczegółowymi zdjęciami.

Oba telefony posiadają funkcję One-touch mirroring, dzięki której za jednym dotknięciem z łatwością, bez zbędnych przycisków i przewodów można przełączyć się na ekran telewizora.

Sony Xperia L

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl