Home / info / Brzmienie i wygląd

Brzmienie i wygląd

Słuchawki to nie tylko sprzęt dla audiofilów czy biegaczy. Ogromną, specyficzną grupą odbiorców są bowiem gracze. Dla niech tworzone są specjalne konstrukcje, w których liczy się nie tylko mocne brzmienie, ale i efektowny wygląd.


INFORMACJA PRASOWA


23-03-2015

ASUS Strix 2.0: wieloplatformowy zestaw słuchawkowy dla graczy
Seria słuchawek ASUS Strix liczy już kilka modeli, które odpowiadają na różne potrzeby użytkowników. Dołączają do nich Strix 2.0 – kompatybilne z komputerami PC i Mac, konsolą PlayStation 4 oraz urządzeniami mobilnymi. Wyposażone zostały w duże przetworniki o średnicy 60 mm, które zapewniają głęboki, mocny bas oraz doskonały dźwięk w grach i muzyce. Odczepiany mikrofon zapewnia wyraźną komunikację, drugi umieszczony na kablu jest przydatny podczas przemieszczania się. Składana konstrukcja ułatwia ich transport.

ASUS Strix 2

Mocne neodymowe przetworniki
Strix 2.0 posiadają duże przetworniki o średnicy 60 mm wykonane z magnesów neodymowych, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku, precyzyjne pozycjonowanie, głębokie brzmienie basu i szeroki zakres częstotliwości. Dzięki dokładnemu pozycjonowaniu dźwięków w Strix 2.0, gracze uzyskują znacznie lepszą orientację w środowisku gry. Wyraźnie słyszą każdy strzał i krok, dzięki czemu łatwiej jest im namierzyć przeciwników i uzyskać nad nimi przewagę. Głęboki bas w Strix 2.0 tworzy zupełnie nowy poziom dźwięku. Zwiększa siłę brzmienia zarówno eksplozji, jak i ścieżki dźwiękowej. Słuchawki dokładnie reprodukują średnie i wysokie częstotliwości przy ekstremalnie niskim poziomie zakłóceń.

Wiele możliwości
Słuchawki mogą być używane z różnymi urządzeniami. Do zestawu dołączony jest 1,5-metrowy kabel i rozdzielacz, który zapewnia kompatybilność z komputerami PC i Mac. Dodatkowo czterobiegunowe złącze 3,5 mm audio/mic sprawia, że zestaw Strix 2.0 może zostać podłączony do smartfonów, tabletów i konsoli PlayStation 4.

Design z dwoma mikrofonami
Dwa mikrofony pozwalają na wygodne korzystanie zarówno w domu, jak i w podróży. Odczepiany mikrofon doskonale nadaje się do komunikacji w trakcie grania – umożliwia prowadzenie rozmów i sprawia, że użytkownik będzie dobrze słyszany. Na czas transportu łatwo go odczepić, a w sytuacji korzystania z urządzeń mobilnych można skorzystać z mikrofonu umieszczonego na kablu.

Dołącz do zespołu testerów słuchawek – konkurs firmy ASUS
Dla osób, które chcą sprawdzić najnowsze słuchawki z serii Strix ASUS przygotował konkurs. Wystarczy zarejestrować się jako ASUS member, zalogować na stronie https://www.asus.com/event/2015/TestPilots/Strix20/ i wypełnić formularz konkursowy. Wyniki będą ogłoszone na globalnym fanpage’u Republic of Gamers 31 marca br. Do rozdania jest 30 sztuk słuchawek, a osoby nagrodzone zostaną poproszone o podzielenie się wrażeniami z użytkowania.

DOSTĘPNOŚĆ I CENY
Słuchawki Strix 2.0 są już dostępne w Polsce.
Sugerowana cena detaliczna: 369 zł.

SPECYFIKACJA
Wieloplatformowy zestaw słuchawkowy dla graczy ASUS Strix 2.0

Słuchawki
Złącze: audio 3,5 mm dla urządzeń mobilnych
Rozdzielacz: audio/mikrofon 3,5 mm dla komputerów PC/Mac
Średnica przetwornika: 60 mm
Materiał przetwornika: magnes neodymowy
Impedancja: 32 ohmy
Częstotliwości: 20 Hz – 20 kHz
Czułość: 98 dB SPL
Waga: 320 g (bez kabla)
Kabel: pleciony 1,5 m

Mikrofon
Rodzaj: odczepialny
Zbieranie mikrofonu: jednokierunkowe
Częstotliwości: 50 Hz – 16 kHz
Czułość: -40 ± 3 dB

O firmie ASUS
Firma ASUS jest producentem najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych płyt głównych oraz jedną z trzech firm będących w światowej czołówce pod względem liczby sprzedanych notebooków. ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma posiada bogate portfolio, na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony.  Firma ASUS zdobyła w 2013 roku 4256 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC. Firma zatrudnia ponad 12 500 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3800 inżynierów. W 2013 roku dochód firmy wyniósł ok. 14 mld dolarów amerykańskich.



 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl