logotype of CHiQ (ChangHong) TVs
Home / info / CHiQ L32H8C – test

CHiQ L32H8C – test

W życiu testera telewizorów są takie chwile, kiedy trafia do jego rąk produkt nieznanej mu wcześniej marki. W moim przypadku tak było w 2017 roku z TCL-em oraz w 2021 roku z Hisensem. Tym razem sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, bo mamy do czynienia z produktem firmy, która stosuje inną nazwę do określenia samej siebie, a inną do określenia swoich produktów.

Od razu zdradzę, że kontakt z tą nową marką był inny niż się spodziewałem, a czy w sumie było miło czy też nie, tego dowiecie się z recenzji na portalu Geex.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-chiq-l32h8c/

TCh

W życiu testera telewizorów są takie chwile, kiedy trafia do jego rąk produkt nieznanej mu wcześniej marki. W moim przypadku tak było w 2017 roku z TCL-em oraz w 2021 roku z Hisensem. Tym razem sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, bo mamy do czynienia z produktem firmy, która stosuje inną nazwę do określenia samej siebie, a inną do określenia swoich produktów. Od razu zdradzę, że kontakt z tą nową marką był inny niż się spodziewałem, a czy w sumie było miło czy też nie, tego dowiecie się z recenzji na portalu Geex. https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-chiq-l32h8c/ TCh

CHiQ L32H8V

ocena ogólna

w tej cenie OK

Pierwszy kontakt z telewizorem zupełnie nowej dla mnie marki uważam za udany. Co więcej, ekran ten można polecić, bowiem w tej cenie jest to urządzenie w sumie udane.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl