Chromecast Google TV test review
Chromecast 4.0 z Google TV
Home / info / Chromecast z Google TV – test (aktualizacja)

Chromecast z Google TV – test (aktualizacja)

6 maja 2022 r. ukazała się aktualizacja mojej recenzji z 19 marca 2021. Zmiany są duże, warto więc się z nią zapoznać na nowo.

Jedne telewizory mają dobre multimedia, w innych są one niskiej jakości lub po prostu kiepskie. Ba, są też i takie odbiorniki, które tego typu funkcji nie mają niemal w ogóle. W przypadku telewizorów z grupy drugiej i trzeciej ratunkiem może być multimedialna przystawka, np. w rodzaju nowo wprowadzonej na rynek przez Google. Oto moja recenzja Chromecasta 4.0 z Google TV, z której dowiecie się, jakie ma zalety i wady.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/chromecast-4-0-z-google-tv-test-i-recenzja-przystawki-multimedialnej/

TCh

Jedne telewizory mają dobre multimedia, w innych są one niskiej jakości lub po prostu kiepskie. Ba, są też i takie odbiorniki, które tego typu funkcji nie mają niemal w ogóle. W przypadku telewizorów z grupy drugiej i trzeciej ratunkiem może być multimedialna przystawka, np. w rodzaju nowo wprowadzonej na rynek przez Google. Oto moja recenzja Chromecasta 4.0 z Google TV, z której dowiecie się, jakie ma zalety i wady. https://geex.x-kom.pl/recenzje/chromecast-4-0-z-google-tv-test-i-recenzja-przystawki-multimedialnej/ TCh

Chromecast 4.0

ocena ogólna

bardzo dobry

Pierwszy Chromecast z pilotem nie rozczarowuje, więc go śmiało polecam (ba, sam go sobie kupiłem).

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl