Home / informacje prasowe / Cineman ma 10 lat

Cineman ma 10 lat

Cineman świętuje 10. urodziny również w Samsung Smart TV

Pierwsze aplikacje wprowadzone w ramach Samsung Smart TV pojawiły się w 2010 roku. Niedługo potem widzowie mogli już korzystać z dedykowanej aplikacji Cineman. W tym roku ta popularna platforma VOD świętuje 10. urodziny. Z tej okazji Cineman przygotował specjalną kolekcję filmową, która jest dostępna także dla widzów Samsung Smart TV.

Oferta serwisów VOD rozwija się bardzo dynamicznie, ale 10 lat temu, kiedy Cineman stawiał swoje pierwsze kroki w ramach usług wideo na żądanie, ten rynek raczkował. Dziś serwis może pochwalić się obszerną i różnorodną biblioteką filmową, która obejmuje ponad 1250 tytułów, w tym filmy oscarowe, kinowe hity i niezapomniane kultowe produkcje. Z okazji dekady obecności na polskim rynku Cineman VOD udostępni w Samsung Smart TV oraz w Internecie (Cineman.pl) kolekcję 20 hitowych filmów  oraz  najnowszych produkcji w  atrakcyjnej cenie – już od 1,90 zł za film. Promocja wystartuje 12 grudnia i potrwa 10 dni (do 21 grudnia).

W ofercie promocyjnej dostępne będą filmy sensacyjne, komedie, dramaty, a także produkcje dla najmłodszych widzów. Pełna lista przedstawia się następująco: Alibi.com, Dudi: Cała naprzód, Jutro będziemy szczęśliwi, John Wick 2, Był sobie pies, Balerina, La La Land, Mechanik: Konfrontacja, Dusigrosz, Nice Guys. Równi goście, Co ty wiesz o swoim dziadku?, Łowca czarownic, Wilk z Wall Street, Iluzja 2, Olimp w ogniu, Królewna Śnieżka, Klucz do wieczności, Plan ucieczki, Red 2, Riwiera dla dwojga.

Współczesny Smart

Smart TV, czyli w dużym uproszczeniu telewizor podłączony do Internetu, na zawsze zmienił sposób, w jaki korzystamy z największego w domu ekranu czy konsumujemy treści. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko oglądamy to, co chcemy, ale oglądamy to również wtedy, kiedy chcemy. Dla firmy Samsung Smart TV to nie tylko dostęp do aplikacji i serwisów VOD, ale także wszystko to, co jest związane z obsługą samego urządzenia: interfejs (Smart Hub), jeden pilot do większości podłączonych urządzeń, automatyczne wykrywanie źródła czy wreszcie sprawna i szybka współpraca ze smartfonem (aplikacja Smart View na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS). Wszystko to sprawia, że korzystanie z telewizora staję się prawdziwą przyjemnością.

Potwierdzeniem tezy, że Smart TV i jego rozwój to jeden z kluczowych trendów w branży AV jest fakt, że prawie wszystkie modele Samsung z tegorocznej oferty są Smart. Użytkownicy mają do wyboru pełną gamę rozwiązań: począwszy od najwyższej serii QLED, przez modele UHD (4K), aż po telewizory Full HD. W tym roku Samsung zaprezentował także innowacyjny The Frame, czyli telewizor który po raz pierwszy w tak niezwykły sposób łączy sztukę i technologię. Teraz, gdy nie będziemy oglądać ulubionego serialu czy programu, na ekranie zobaczymy wybrane obrazy i grafiki z bezpłatnej galerii Samsung Collection lub kupimy je w sklepie Art Store. Na ekranie The Frame możemy także prezentować swoje własne zdjęcia. A jeśli będziemy chcieli wrócić do oglądania filmów, zobaczymy je w jakości 4K UHD, z pięknymi nasyconymi kolorami. Czeka na nas także bogaty świat aplikacji dostępnych w ramach Smart TV.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl