Home / targi / Co nowego pokaże Samsung na AV Show 2015?

Co nowego pokaże Samsung na AV Show 2015?

Koreański gigant będzie jednym z głównych wystawców w kategorii wideo, w związku z czym przygotował informację prasową o tym, jakie produkty pokaże i gdzie będziemy mogli je zobaczyć. Szczegóły jak zwykle poniżej.

INFORMACJA PRASOWA

Wszystko gra, czyli Samsung na Audio Video Show

Zakrzywione telewizory SUHD z technologią nanokryształów, designerski system audio Multiroom 360 oraz nowoczesne, minimalistyczne soundbary – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na odwiedzających stoisko Samsung na tegorocznych targach Audio Video Show. Największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie wystawa sprzętu audio i video startuje już w najbliższy piątek, 6 listopada. Ambasadorem wystawy został Andrzej Smolik, zaś wśród gości specjalnych pojawi się Paweł Edelman, światowej sławy operator filmowy i ambasador telewizorów Samsung SUHD.

W tym roku wystawa Audio Video Show będzie odbywała się równolegle w trzech miejscach w Warszawie. Produkty firmy Samsung zostaną zaprezentowane w Hotelu Radisson Blu Sobieski (sala Belweder 1). Od 6 do 8 listopada uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z najnowocześniejszymi urządzeniami audio-video, na własne oczy zobaczyć nieprawdopodobnie czysty obraz w jakości Ultra HD oraz wsłuchać się w najwyższej jakości dźwięk.

Samsung zaprezentuje telewizory SUHD z serii JS95000 i JS9000 z zakrzywionym ekranem, w których zastosowano przełomową technologię nanokryształów.

65-calowy Samsung SUHD z serii JS9500

10-bitowy panel Nano Crystal w połączeniu z rozdzielczością Ultra HD zapewnia 64 razy więcej kolorów niż w pozostałych telewizorach Samsung oraz odpowiada za niedoścignioną jakość obrazu, który jest nawet 2,5 razy jaśniejszy niż we wszystkich telewizorach Samsung UHD z roku 2014. Uczestnicy wystawy będą mogli doświadczyć wciągającej głębi zakrzywionego ekranu, niewiarygodnych barw i niezwykle realistycznego obrazu zapewniającego czterokrotnie więcej detali dzięki rozdzielczości 4K.

samsung avshow 2015 06
zakrzywiona grajbelka Samsunga – model HW-J8500

Wyjątkowym doznaniom wizualnym towarzyszyć będą niezrównane wrażenia dźwiękowe. Zapewni je bezprzewodowy soundbar Samsung HW-J8500 z systemem głośników 9.1 i bezprzewodowym subwooferem o 8-calowej membranie, który łączy w sobie wysokiej klasy dźwięk z minimalistycznym, nowoczesnym designem.

samsung avshow 2015 07
głośnik WAM7500

Prawdziwym hitem wystawy będą natomiast bezprzewodowe głośniki Samsung Multiroom WAM7500 o absolutnie wyjątkowym wzornictwie. Stylowe, zaokrąglone głośniki wyposażone w technologię Ring Radiator emitują dźwięk we wszystkich kierunkach, wypełniając muzyką całe pomieszczenie. Dodatkowo ich futurystyczny design pasuje do każdego wnętrza – bez względu na to, czy głośnik jest postawiony na nóżkach czy podwieszony pod sufitem, robi ogromne wrażenie.

Nie zabraknie też najnowszych smartfonów Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, które będzie można przetestować w zestawie z słuchawkami Level On Wireless Pro, goglami Gear VR czy z najnowszym smartwatchem Samsung – Gear S2.

Więcej informacji na temat wystawy Audio Video Show można znaleźć na stronie www.avshow.pl.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na  www.samsung.pl

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl