Home / info / Co nowego u Sony?

Co nowego u Sony?

U Sony ostatnio sporo się dzieje i nie mam na myśli tylko i wyłącznie nowego smartfona Z5, czy nietypowej mikrowieży CAS-1, o której pisałem już wcześniej. I tak, zaczyna się nowa kampania reklamowa „Made for Bond”:

Przed zbliżającą się premierą wyczekiwanego filmu „Spectre” firma Sony rozpoczyna nową kampanię reklamową pod hasłem „Made for Bond” („stworzone na potrzeby Bonda”) z Naomie Harris jako Moneypenny w roli głównej. „Spectre” to koprodukcja trzech wytwórni: EON Productions Alberta R. Broccoliego, Metro-Goldwyn-Mayer i Sony Pictures Entertainment. Premiera filmu planowana jest na 26 października w Wielkiej Brytanii i 6 listopada w USA. Ten krótki film reklamowy to naprawdę mocne uderzenie: zobaczymy w nim szaleńczy pościg ulicami londyńskiego South Bank oraz Moneypenny walczącą z tajemniczymi złoczyńcami, którzy usiłują jej przeszkodzić w dostarczeniu Bondowi smartfona Xperia Z5. Agentka wykorzystuje najnowocześniejsze gadżety, między innymi zaawansowany aparat kompaktowy Cyber-shot RX100 IV, do nagrywania śledzonych osób w silnie zwolnionym tempie.

Sony szukuje do rynkowego debiutu swój nowy przenośny rzutnik LSPX-P1. Jego najważniejsze cechy to zasilanie ze wbudowanego akumulatora oraz optyka o krótkim rzucie, co pozwala umieścić urządzenie zaledwie kilka centymetrów od ściany aby cieszyć się nawet 50-calowym obrazem. Więcej o tym ciekawym projektorze (i kilku innych produktach) w filmie poniżej.

Są też nowe projektory do kina domowego, tj. dwa modele 4K – VPL-VW320 i VPL-VW520 oraz tańszy VPL-HW65ES (Full HD).

Sony nie zapomina też o melomanach, dla których ma nową serię słuchawek o nazwie h.ear on.

Tomasz Chmielewski