Home / info / Niezwykły Samsung

Niezwykły Samsung

Najnowsza seria telewizorów Samsung Smart TV jest po prostu piękna. Funkcja S-Recommendation zaproponuje nam najchętniej oglądane przez innych widzów programy i filmy, a platforma Smart TV otworzy przed nami bogaty świat aplikacji i dostęp do popularnych portali społecznościowych. wszystko to na 46 lub 55 niesamowicie cienkich calach. Zainteresowani? W takim razie zapraszamy do czytania poniższej informacji prasowej.

 

 

informacja prasowa

 

 

 

 

Przyciągająca wzrok seria telewizorów Samsung Smart TV LED Seria F8500 uwodzicielsko zaprasza do świata luksusowej rozrywki. Wyrafinowana pod względem designu obudowa zawiera subtelne, ale przyciągające wzrok szczegóły sprawiając, że telewizory F8500 są doskonałym uzupełnieniem zarówno nowoczesnego wnętrza. W natłoku ofert poszczególnych programów telewizyjnych, funkcja S-Recommendation zaproponuje najchętniej oglądane przez innych widzów programy i filmy. Udoskonalony interfejs użytkownika Smart Hub w połączeniu z możliwością intuicyjnego sterowaniem głosem i gestami, pozwala czerpać jeszcze więcej przyjemności z oglądania telewizji. Platforma Smart TV otwiera przed nami bogaty świat aplikacji i dostęp do popularnych portali społecznościowych.

f8500-001-front1-silver f8500-004-side-silver f8500-006-right-angle-55-degree2-silver

Elegancja w formie i funkcjach
Każdy z zaawansowanych ekranów telewizorów Samsung LED Seria F8500 umieszczono w metalowej obudowie wykonanej z najlepszych materiałów. Srebrzysta rama i podstawa sprawiają, że całość jest doskonałym wzorem współczesnej, minimalistycznej elegancji. Liderami w swojej klasie czyni je oszałamiająca jakość obrazu – również 3D Full HD. Innowacyjne funkcje, takie jak sterowanie głosem, gestem czy S-Recommendation sprawią natomiast, że użytkownik pokocha swój telewizor nie tylko za atrakcyjny design, ale i funkcjonalność.

Inteligentne i łatwe sterowanie – intuicyjność w każdym calu
Dzięki funkcji S-Recommendation telewizory F8500 pomagają nam odnaleźć film lub program telewizyjny, który cieszy się największym zainteresowaniem wśród innych widzów, co ułatwia wybór spośród ogromnej liczby kanałów dostępnych w telewizji. Udoskonalony panel użytkownika Smart Hub zapewnia łatwy dostęp do różnorodnych aplikacji, filmów oraz muzyki dzięki interaktywnym panelom wyświetlanym na ekranie. Rewolucyjny system rozpoznawania poleceń głosowych oraz udoskonalona, wbudowana kamera, pozwalają na sterowanie telewizorem za pomocą gestów.

Dzięki dostępowi do serwisów społecznościowych Facebook czy Twitter telewizory Samsung F8500 pozwalają na bycie w centrum życia towarzyskiego, m.in. dzięki możliwości oglądania plików wideo opublikowanych przez znajomych – dzięki wbudowanemu WiFi jest to szczególnie proste. Samsung Smart Hub zapewnia też dostęp do zdjęć, filmów i klipów zapisanych na kompatybilnych urządzeniach, takich jak notebook, tablet czy aparat fotograficzny

Najwyższa jakość obrazu
Nową jakość obrazu zapewnia funkcja Samsung Intelligent Viewing, która automatycznie optymalizuje obraz w oparciu o rodzaj i źródło wyświetlanej zawartości. Technologie Micro Dimming Ultimate oraz Clear Motion Rate (w tym przypadku 1000 Hz!) potęgują doznania, sprawiając że oglądanie telewizji staje się ucztą dla oczu. Funkcja Wide Colour Enhancer Plus i rozdzielczość Full HD ożywiają obraz, a Web Clear View zapewnia jego wysoką jakość podczas strumieniowego przesyłania obrazu.

Dostępność:
W skład Serii F8500 wchodzą telewizory z rozmiarami ekranów 46″ i 55″.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • UE46F8500 – 10 899  PLN
  • UE55F8500 – 14 299  PLN
Telewizory - zobacz na Ceneo.pl