Home / info / Dbaj o zdrowie z Samsungiem?

Dbaj o zdrowie z Samsungiem?

A w zasadzie czemu nie? Zwłaszcza, że w telewizorach tej firmy mamy już pierwszą „apteczną” aplikację. Szczegóły poniżej.

 

KOMUNIKAT PRASOWY

 

Katar, ból brzucha, gorączka – w takim stanie nie mamy najmniejszej ochoty na bieganie od jednej apteki do drugiej w poszukiwaniu potrzebnych lekarstw. Teraz niektóre leki zamówimy do najbliższej z nich, nie ruszając się sprzed telewizora. Aplikacja Dbam o Zdrowie jest już dostępna na telewizorach Samsung Smart TV.

main-screen-logged-in

Dzięki aplikacji Dbam o Zdrowie uzyskamy dostęp do największej internetowej bazy leków portalu doz.pl, jak i szerokiej oferty kosmetyków, suplementów, będziemy mieli możliwość ich zamówienia do wybranej przez siebie apteki.Obsługa aplikacji Dbam o Zdrowie na telewizorach Samsung Smart TV jest niezwykle prosta i intuicyjna: wystarczy pobrać aplikację, a następnie zalogować się, aby uzyskać dostęp do jej pełnej funkcjonalności. Dzięki przyjaznemu interfejsowi zaprojektowanemu specjalnie na potrzeby ekranów Samsung Smart TV, nawigacja przy pomocy pilota odbywa się bez najmniejszych problemów.

categories

Użytkownicy niezalogowani mają do dyspozycji możliwość przeglądania oferty portalu doz.pl wraz z podstawowymi danymi na temat dostępnych preparatów, ich opisem oraz ceną. Potrzebne produkty można znaleźć za pomocą wyszukiwarki. Zalogowanie w aplikacji umożliwia skorzystanie z jej pełnej funkcjonalności – zamówienie wybranych leków do dowolnych, współpracujących z serwisem doz.pl aptek, obserwowanie statusu złożonych zamówień i ponawianie ich, jak też przeglądanie historii dotychczasowych zakupów.

search

Aplikacja rozwijać się i już umożliwia lokalizację aptek na mapie, zapamiętywanie wartości wybranych przez nas preparatów, a także umieszczanie notyfikacji przy dodawaniu kolejnych produktów do naszego koszyka.

Obecność doz.pl na platformie Smart TV to kolejny krok w rozwoju naszego Portalu

– mówi Rafał Wosztyl – wiceprezes spółki DOZ.pl, która zarządza portalem doz.pl.

Za cel stawiamy sobie wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają naszym użytkownikom dostęp do naszego portalu i zamawianie oferowanych przez nas produktów. Właśnie taką, innowacyjną technologię zaproponował nam Samsung, umożliwiając dotarcie do posiadaczy urządzeń platformy Samsung Smart TV. Mam nadzieję że będzie to początek owocnej współpracy i niebawem zaskoczymy naszych użytkowników nowymi rozwiązaniami przygotowanymi wraz z firmą Samsung.

– podsumowuje  Wosztyl.

Dbam o Zdrowie to pierwsza tego typu aplikacja w Europie, stworzona całkowicie przez polskie centrum badawczo-rozwojowe Samsung R&D. Polska znajduje się w europejskiej czołówce, jeśli chodzi o liczbę rodzimych aplikacji – na platformie Samsung Smart TV jest ich już ponad 120!

order-details

Samsung Smart TV to obecnie najbardziej rozbudowana platforma oferująca dostęp do materiałów wideo, muzyki oraz treści edukacyjnych za pośrednictwem 120 polskojęzycznych aplikacji i ponad 300 globalnych

– mówi Michał Wojciechowski – Content & Services Manager w firmie Samsung Electronics Polska.

Coraz więcej wagi przykładamy też do szeroko rozumianego e-commerce czyli do aplikacji takich jak Dbam o Zdrowie czy All Inclusive Club, która zastępuje obsługę z biura podróży i oferuje propozycje wakacyjnych wypraw wybieranych spomiędzy sprawdzonych, cztero- i pięciogwiazdkowych hoteli z ofertą all inclusive. Tak duża różnorodność aplikacji i oferowanych treści to efekt wysiłku, który wkładamy w szkolenie firm projektujących aplikacje oraz coraz większe przekonanie naszych partnerów, że Samsung Smart TV jest platformą, w którą warto inwestować.

pharmacy-choice-map

* Liczba i dostępność aplikacji może się różnić w zależności od modelu TV. Pobranie aplikacji ze sklepu Samsung Smart TV jest bezpłatne. Niektóre treści, które są udostępniane za pośrednictwem aplikacji mogą być płatne.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl