Home / info / 5.2-kanałowy amplituner 4K Denona

5.2-kanałowy amplituner 4K Denona

Wysoką wydajność, najlepszą funkcjonalność i przystępną cenę zachwala producent w odniesieniu do swojego nowego amplitunera – Denon AVR-X520BT. Jest to bowiem 5.2-kanałowy model 4K Ultra HD AV z Bluetooth wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji. A jakich? Zobaczmy.


INFORMACJA PRASOWA


Denon, jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości produktów audio / wideo, ogłosił wprowadzenie na rynek AVR-X520BT, nowego podstawowego modelu amplitunera kina domowego. Czerpiąc ze spektakularnego sukcesu modeli Serii X wprowadzonej dwa lata temu, 5.2-kanałowy amplituner 4K Ultra HD, Denon AVR-X520BT zapewnia doskonałą wierność dźwięku wraz z szeregiem zaawansowanych funkcji. A wszystko to w przystępnej cenie. Co więcej, nowy model oferuje wbudowaną bezprzewodową transmisję Bluetooth wraz z unikatową aplikacją do sterowania oraz pełną obsługę HDCP 2.2 zgodną z najnowszą specyfikacją HDMI. AVR-X520BT będzie dostępny od czerwca 2015 roku w cenie 1395 zł u autoryzowanych sprzedawców produktów Denon.

de_avrx520bt_e2_bk_st_bg001_hi

Nowy 5.2-kanałowy amplituner AVR-X520BT z Bluetooth zapewni dużą satysfakcję, początkującym lecz wymagającym entuzjastom kina domowego. Jest wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji, w tym technologię HDCP 2.2 zgodną z najnowszą specyfikacją, która jest wymagana do odtwarzania treści 4K Ultra zabezpieczonych przed  kopiowaniem. W sumie pięć wejść HDMI, z których trzy obsługują HDCP 2.2 / 4K 60p, co jest wystarczające, aby podłączyć nowoczesne urządzenia HDMI takie, jak konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray lub dyski zewnętrzne. Dodatkowo AVR-X520BT obsługuje w  pełnym zakresie 4K Ultra HD wraz z podpróbkowaniem 4:4:4 Pure Color pass-through. Zapewnia także kompatybilność 3D wszystkich wejść HDMI.

Dzięki wbudowanej bezprzewodowej łączności Bluetooth, użytkownik może po prostu podłączyć swój smartfon obsługujący Bluetooth i  przesyłać strumieniowo swoje ulubione utwory, aby odtwarzać je na AVR-X520BT w wysokiej jakości dźwięku. Amplituner może zapamiętać aż 8 powiązanych urządzeń Bluetooth, więc po jednorazowym podłączeniu, cała rodzina może szybko uzyskać dostęp do urządzenia. Jest również wyposażony w wygodny port USB na panelu przednim do odtwarzania plików muzycznych (w tym MP3, WMA, FLAC i AAC) i ładowania urządzeń przenośnych.

Warto zwrócić uwagę na unikalną aplikację Bluetooth (Denon 500 Series Remote App), która pozwala sterować amplitunerem AVR-X520BT przy pomocy każdego urządzenia wyposażonego w Bluetooth. Używając aplikacji można włączyć lub wyłączyć urządzenie, sterować głośnością, wyciszyć lub wybrać źródło dźwięku. Aplikacja jest już dostępna w wersji dla urządzeń z  systemem Android, a wkrótce będzie oferowana w wersji dla systemu iOS.

Z asystentem ustawień Denon oraz instrukcją szybkiego uruchamiania, konfiguracja amplitunera AV jest szybka i łatwa. AVR-X520BT jest wyposażony w pomiarowy mikrofon do konfiguracji audio, który dostosowuje krytyczne parametry systemowe do maksymalnej wierności dźwięku dla indywidualnego systemu głośników i przestrzeni w pomieszczeniu. Przejrzysty panel przedni AVR-X520BT jest wyposażony w 4 przyciski szybkiego wyboru funkcji, które pozwalają użytkownikowi wybrać jedno z jego ulubionych źródeł. Dzięki funkcji Quick Select, AVR-X520BT pamięta preferowane źródła, jak również preferowane ustawienia dźwięku dla każdego źródła, aby użytkownik mógł cieszyć się precyzyjnie dobranym dźwiękiem dla każdego z nich. Wyboru można  również dokonać za pomocą aplikacji Bluetooth lub ergonomicznego pilota zdalnego sterowania.

de_avrx520bt_e2_bk_re_bg001_hi

Denon AVR-X520BT  5.2-kanałowy amplituner AV z Bluetooth 5.2 – najważniejsze funkcje

• 130 W x 5 kanałów – wysokiej jakości dyskretny wzmacniacz mocy dla szczegółowego i potężnego dźwięku
• 4K / 60Hz pełny zakres pass-through (3 dedykowane wejścia HDMI)
• 5 wejść HDMI z czego na 3 wejścia obsługujące pełne HDCP 2.2
• wbudowany interfejs Bluetooth do bezprzewodowej transmisji dźwięku
• aplikacja Denon do zdalnego sterowania (Denon Remote 500 Series, dostępna dla systemu Android, a wkrótce dla iOS)
• asystent ustawień
• automatyczna kalibracja głośników przez mikrofon
• wejście USB na panelu przednim
• ulepszona inżynieria dźwięku Denon
• oznaczone kolorami terminale głośnikowe
• łatwy w instalacji, łatwy w użyciu
• dostępny w kolorze czarnym


 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl