Denon DHT-S316
Home / info / Denon DHT-S316 – test

Denon DHT-S316 – test

Belka Denona DHT-S316 ma zaledwie 5 cm wysokości, jest dobrze wykonana i może się podobać.

Denon DHT-S316

Pilota wyróżnia brak przycisków foliowych (typowych w tej klasie cenowej) ‒ zamiast nich mamy 12 gumowych, w tym dwa duże środkowe: głośność i regulację basu.

Denon DHT-S316 remote control

Producent nie podaje, jakich przetworników użyto. Ze względu na spójność średnich i wysokich tonów stawiam na dwa przetworniki szerokopasmowe w belce.

Denon DHT-S316 subwoofer

W subie pracuje zapewne membrana stożkowa, która emituje falę dźwiękową tylko i wyłącznie przez tunel basrefleksu. Tego typu rozwiązania mają często tendencję do oferowania „jednonutowego”, mało zróżnicowanego basu, ale Denonowi udało się tego jeśli nie całkowicie uniknąć, to w bardzo dużym stopniu ograniczyć.

[…]

Dalszy ciąg recenzji w magazynie „Najlepsze telewizory i soundbary 2018/2019” – do pobrania poniżej.

TCh

Belka Denona DHT-S316 ma zaledwie 5 cm wysokości, jest dobrze wykonana i może się podobać. Pilota wyróżnia brak przycisków foliowych (typowych w tej klasie cenowej) ‒ zamiast nich mamy 12 gumowych, w tym dwa duże środkowe: głośność i regulację basu. Producent nie podaje, jakich przetworników użyto. Ze względu na spójność średnich i wysokich tonów stawiam na dwa przetworniki szerokopasmowe w belce. W subie pracuje zapewne membrana stożkowa, która emituje falę dźwiękową tylko i wyłącznie przez tunel basrefleksu. Tego typu rozwiązania mają często tendencję do oferowania „jednonutowego”, mało zróżnicowanego basu, ale Denonowi udało się tego jeśli nie całkowicie uniknąć, to w…

Denon DHT-S316

ocena ogólna

Niezły

Najtańszy soundbar Denona to udana konstrukcja. Sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl