Home / info / Design dla konesera

Design dla konesera

Firma 3Logic, polski dystrybutor urządzeń marki Loewe, poinformowała o wyróżnieniu przyznanym modelowi z serii Reference. Szczegóły poniżej.

KOMUNIKAT PRASOWY

TV Loewe Reference ID z nagrodą Design dla Konesera

Nagroda czytelników Dobrego Wnętrza dla TV Reference ID

Telewizor Loewe Reference ID został doceniony przez czytelników magazynu „Dobre Wnętrze”. Oddane przez nich głosy sprawiły, że otrzymał nagrodę „Design dla Konesera” w kategorii „Sprzęt elektroniczny i multimedialny”.

Design-dla-konesera

Plebiscyt, który odbył się już po raz drugi, ma na celu promowanie najlepszego wzornictwa, które podkreśla gust i status społeczny. Nominowane produkty uważane są za najciekawsze debiuty na rynku wnętrzarskim, zjawiskowo się prezentują i dzięki nowatorskim rozwiązaniom podnoszą jakość codziennego życia.

Loewe Reference ID

Telewizor Reference ID, będący flagowym produktem niemieckiego producenta Loewe, jest arcydziełem rzemiosła. Łączy ekskluzywne materiały i niemal nieograniczone możliwości personalizacji, dzięki którym każdy egzemplarz może być jedyny w swoim rodzaju. Za unikalnym designem kryje się doskonała technologia obrazu i wyjątkowy w odniesieniu do telewizora dźwięk.

Loewe Reference ID (2)

Urządzenie wyposażono w zintegrowane głośniki o mocy 160W, które generują dźwięk porównywalny z tym w sali koncertowej i to pomimo skromnej obudowy. Dodając do tego wbudowany dysk twardy umożliwiający nagrywanie programu i jego odtwarzanie, także na innych telewizorach Loewe, oraz najwyższej jakości dźwięk otrzymujemy doskonałe i stylowe domowe centrum rozrywki.

Nagroda czytelników potwierdza, że stawiając na design swoich produktów, Loewe podjęło właściwą decyzję. Od lat telewizory tej marki kreują trendy w zakresie wzornictwa, a nagroda „Design dla Konesera” pokazuje, że się rzeczywiście podobają

– mówi Grzegorz Maćkiewicz, Dyrektor Handlowy w 3Logic sp. z o.o. –  będącej dystrybutorem marki Loewe w Polsce.

Grzegorz Mackiewicz odbiera nagrode
Grzegorz Maćkiewicz odbiera nagrodę

Loewe Reference ID pokonał urządzenia takich marek jak Bang&Olufsen, Sony, Fibaro, Sennheiser, Marantz i Neod.

www.loewe.pl

© TV TEST 2013

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl