Home / info / Dla kinomaniaków

Dla kinomaniaków

Kinomaniacy! Samsung o Was pamięta. Two właśnie z myślą o Was udostępnia najnowszą aplikację Cineman VOD, dzięki której będziecie mogli zobaczyć mnóstwo filmów, w tym ponad 200 w technologii HD. W ofercie znalazły się zarówno kinowe hity i hollywoodzkie produkcje, jak i absolutne nowości. Więcej na ten temat znajdziecie w poniższym komunikacie prasowym.

 

 

informacja prasowa

 

 

 

 

Miłośnicy kina znajdą w repertuarze Cineman VOD wyjątkową kolekcję ponad 600 filmów – najlepsze hollywoodzkie produkcje, kinowe hity i absolutne nowości. Ponad 200 filmów dostępnych jest w jakości HD.

samsunnn

Aplikacja Cineman VOD umożliwia korzystanie z ogromnej bazy filmów „na żądanie”, które dotychczas nie były dostępne poprzez inne aplikacje w telewizorach Samsung Smart TV. Wśród tytułów oferowanych za pośrednictwem Cineman VOD znajdują się takie hity jak: wszystkie części kultowej „Sagi Zmierzch” czy „Niemożliwe”, poruszający thriller oparty na faktach z Naomi Watts i Ewanem McGregor’em oraz nagrodzona Oskarem „Miłość” Michaela Haneke i najnowszy film Kathryn Bigelow „Wróg numer jeden”.

„Zależy nam, aby w aplikacji Cineman VOD na Samsung Smart TV każdy znalazł coś dla siebie, stąd współpraca z firmą Gutek Film, której najnowsze premiery oraz duża część biblioteki będzie dostępna premierowo.” – mówi Ewa Lipińska, Prezes Zarządu Cineman.

Unikalna jest nie tylko baza filmowa, ale i sposób korzystania z aplikacji. Użytkownicy Cineman VOD wybierać mogą pomiędzy zakupem pojedynczych filmów a zestawami miesięcznymi. Wyjątkową propozycją jest pakiet Premium HD Smart TV, który daje dostęp do całej bazy filmowej dostępnej za pośrednictwem aplikacji w tym do wszystkich premier i wszystkich filmów w jakości HD.

samsung

Aplikacja Cineman VOD dostępna jest w modelach Samsung Smart TV, Samsung Blu-ray oraz kinach domowych z Blu-ray z funkcją Smart TV z lat 2011-2013. Aby korzystać z bogatych zasobów aplikacji należy zarejestrować się i zaakceptować jej regulamin. Bezpłatny dostęp do filmów z kategorii CinemanFree ułatwia zapoznanie się z działaniem aplikacji.

Cineman Sp. z o.o. jest spółką córką Monolith Films, jednego z największych dystrybutorów filmowych w Polsce.

Spółka świadczy usługi „wideo na żądanie” dla wiodących na polskim rynku kablowych i cyfrowych platform VOD

oraz od 2007 roku prowadzi Kino Internetowe www.cineman.pl

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl