Home / info / Dwie nowe promocje Sharpa

Dwie nowe promocje Sharpa

Firma Sharp podała do wiadomości szczegóły dwóch nowych promocji. Pierwsza, o nazwie Smart Cash Back, dotyczy zakupu telewizorów z flagowej serii LE857 (Quattron). Z kolei druga promocja dotyczy wszystkich pozostałych telewizorów. Oczywiście promocje nie łączą się, a więcej szczegółów podano poniżej.

KOMUNIKAT PRASOWY

SMART CASH BACK i WIĘCEJ NIŻ SMART – ruszają nowe atrakcyjne promocje telewizorów Sharp

Wraz z końcem listopada 2013 roku Sharp wystartował z dwoma akcjami promocyjnymi telewizorów. Promocja SMART CASH BACK dedykowana jest telewizorom Sharp AQUOS z unikalną technologią Quattron. Klienci, którzy zdecydują się na zakup telewizora serii LE857E otrzymają zwrot wydatku, aż do 3000 zł. Na uczestników promocji czekają także Apple TV®*, do wygrania w konkursie. Jednocześnie rusza promocja WIĘCEJ NIŻ SMART, obejmująca pozostałe modele telewizorów z oferty Sharp. Każdy, kto weźmie w niej udział ma szanse na zdobycie Android Dongle TV.

SMART CASH BACK

start2b

Klienci, którzy w czasie trwania promocji zdecydują się na zakup 60-, 70-, lub 80- calowego telewizora Sharp AQUOS LED 3D z technologią Quattron serii LE857E mogą odebrać gwarantowany rabat w wysokości: 1000 zł., 2000 zł. lub 3000 zł. – w zależności od wielkości ekranu wybranego telewizora. Na uczestników promocji czekają także nagrody – Apple TV®. Aby odebrać cash back i wziąć udział w konkursie o Apple TV®, należy zarejestrować się na stronie www.smart-cash.tv.

WIĘCEJ NIŻ SMART

start3b

Promocja WIĘCEJ NIŻ SMART dotyczy wszystkich modeli telewizorów Sharp z aktualnej oferty, nieobjętych promocją SMART CASH BACK. Każdy, kto dokona zakupu telewizora Sharp i weźmie udział w konkursie, ma szansę na wygraną – Android Dongle TV, dający nieograniczony dostęp do aplikacji na platformie Android. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się na stronie www.smart-cash.tv i po podaniu niezbędnych danych, przesłać do Sharp kreatywne zdjęcie swojego nowego telewizora marki Sharp.

Obie promocje trwają w okresie 22.11.2013 – 15.01.2014. Akcje wsparte zostaną kampanią radiową w sieć stacji Eurozet, oraz kampanią BTL. Za przygotowanie layoutów promocyjnych oraz strony internetowej www.smart-cash.tv odpowiada agencja Mediatouch. Spoty radiowe przygotowała agencja Essenzia.

Szczegóły akcji promocyjnej, lista modeli telewizorów objętych akcją i jej regulamin znajdują się na www.sharp.pl oraz www.smart-cash.tv.

 

O telewizorach LCD firmy Sharp

Jako wiodący światowy producent elektroniki i prekursor w dziedzinie technologii cyfrowych i LCD, Sharp nieustannie tworzy nowe produkty audio-wideo z myślą o potrzebach i pragnieniach konsumentów. To właśnie dlatego AQUOS jest wiodącą marką wśród wielkoekranowych telewizorów LCD. Więcej informacji udostępniono na stronie www.sharp.pl

* Apple nie jest sponsorem niniejszej promocji i nie bierze w niej udziału.
Apple TV is trademark of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl