Home / info / EISA dla LG

EISA dla LG

18 marca br. informowaliśmy Was o bardzo ciekawym, naszym zdaniem, zestawie audio CM3330 od LG.

startpic

Okazało się, że także jurorzy EISA byli pod wrażeniem zalet tego urządzenia (a w zasadzie bliźniaczego modelu CM3430), przyznając mu tytuł „mikrozestawu audio roku 2013-2014”.

LG CM3430 EISA

Poniżej uzasadnienie nagrody:

W kompaktowym, bezprzewodowym systemie LG znajduje się o wiele więcej techniki, niż to widać na pierwszy rzut oka. Zestaw 2.1 (para stereo plus subwoofer), z dwoma przetwornikami subniskotonowymi, wraz ze wzmacniaczami klasy D o mocy 40 W wkomponowano w obudowę o bardzo niskim profilu, dostępną w wielu kolorach. Mechanizm szczelinowy przyjmuje płyty CD, do dyspozycji jest też tuner FM a także gniazdo USB, pozwalające na odtwarzanie nieskompresowanych plików. Na niektórych rynkach jest też dostępna wersja z radiem DAB. Jeszcze większą elastyczność zapewnia strumieniowanie muzyki przez Bluetooth lub AirPlay. Jakiekolwiek źródło zostanie wybrane, wszechstronność CN3430, znacznie większa niż jego masa, objawia się też w emitowaniu zaskakująco potężnego i angażującego dźwięku.

Więcej informacji podano w oficjalnym filmie organizacji EISA.

W poniedziałek 26 sierpnia br. zapytaliśmy polski oddział LG Electronics o szanse wprowadzenia CM3430 na nasz rynek. Otrzymaliśmy następującą odpowiedź:

Na chwilę obecną jeszcze nie mamy potwierdzenia dostaw [CM3430] do Polski. Plan może się zmienić w ciągu kolejnych kilku tygodni, ale na chwilę obecną [CM 3430] nie jest dostępny w Polsce.

Tak więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

© TV TEST 2013

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl