Home / info / SanDisk Ekspres

SanDisk Ekspres

Wszędzie tam, gdzie liczy się czas, sprawdzą się najnowsze urządzenia firmy SanDisk. Dzięki ekspresowemu transferowi danych możemy przesyłać i udostępniać dzięki nim duże pliki z prędkością nawet do 80MB/sec. Jest to niezwykle istotne w pracy ze zdjęciami i filmami. Pamięci USB mają różne pojemności i ceny (od 30 do nawet 320 złotych). W najnowszej ofercie firmy z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, więc serdecznie zapraszamy do przeczytania poniższej informacji prasowej.

 

 

 

informacja prasowa

 

 

NOWE PAMIĘCI USB 3.0 OD SANDISKA

 

 

  • Nowe pamięci flash pozwalają na transfer danych nawet 4-krotnie szybszy niż prędkość przesyłu informacji w regularnym porcie USB 2.01
  • Cruzer Orbit USB: Niewielkich rozmiarów pamięć USB o eleganckiej obudowie z korpusem obracającym się o 360°.
  • Cruzer Force USB: Metalowa obudowa połączona z minimalistycznym designem zapewnia bezpieczeństwo i wygodę

 

Ultra USB 3.0 cz48 angle down open HR

Warszawa, 10 lipca, 2013 – SanDisk wprowadza do swojej oferty nowe dyski flash

SanDisk Ultra USB 3.0, Cruzer Orbit oraz Cruzer Force USB 3.0. Dzięki szybszemu transferowi danych użytkownicy będą mogli przesyłać i udostępniać dzięki nim duże pliki z prędkością nawet do 80MB/sec1. Dyski są idealne do pracy ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości, filmami oraz wszędzie tam, gdzie niezbędne jest szybkie przesyłanie danych.

 

„W świecie napędzanym informacjami rośnie znaczenie szybkości transferu danych. Dlatego stale poszerzamy naszą ofertę o szybkie, niezawodne i stylowe pamięci flash” – powiedział Philippe Willams, Dyrektor Ds. Marketingu Produktów SanDisk. „Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaproponować naszym klientom nowy dysk USB 3.0, który umożliwia zwiększenie prędkości transferu ich ważnych plików.”

 

SanDisk Ultra® USB 3.0

SanDisk Ultra ® USB 3.0. Dzięki nawet 4-krotnie szybszemu transferowi danych użytkownicy będą mogli przesyłać i udostępniać duże pliki z prędkością nawet do 80MB/sec1. Dysk ten jest idealny do pracy ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości czy też filmami w jakości HD. SanDisk Ultra USB 3.0 pozwala użytkownikom jeszcze płynniej i szybciej korzystać z ich najważniejszych plików. Produkt posiada objęty jest 5-letnią gwarancją i będzie dostępny na rynku w pojemnościach od 16GB2 do 64GB oraz cenach od 79,90 PLN do 319,90 PLN.

 

Cruzer Orbit™ USB 3.0

Dzięki obracanej obudowie i niewielkim rozmiarom, pamięć USB Cruzer Orbit umożliwia przechowywanie, przenoszenie i udostępnianie plików w łatwy i wygodny sposób. Obudowa pamięci posiada obracaną pokrywę ochronną, która chroni złącze USB przed uszkodzeniami, gdy pendrive nie jest użytkowany. Dzięki niewielkim rozmiarom jest to doskonały produkt dla użytkowników, którzy chcą mieć w podróży szybki i łatwy dostęp do ważnych plików. Zamknięta w praktycznej obudowie pamięć USB Cruzer Orbit została stworzona z myślą o użytkownikach będących w ciągłym ruchu.Pamięć USB Cruzer Orbit USB sprzedawana jest w Polsce w cenie od 29.90 PLN do 119.90 PLN w pojemnościach od 4GB do 32GB.

.

 

Cruzer Force™ USB 3.0

Pamięć USB zamknięta w stylowej i trwałej metalowej obudowie, łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i wytrzymałość. Minimalistyczna linia, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim klientom ceniącym nowoczesny design. Dzięki jego stylowej obudowie o niewielkich rozmiarach, która zapewnia jednocześnie dużo przestrzeni na dane, pamięć Cruzer Force z pewnością znajdzie uznanie klientów ceniących nowoczesne projekty i funkcjonalność.

 

 

Dostępne oprogramowanie

 

Wszystkie nowe pendrivey USB 3.0 posiadają fabrycznie wgrane oprogramowanie  SanDisk SecureAccess, które zapewnia bezpieczne szyfrowanie plików i ochronę hasłem3. Oferuje 128-bitowe szyfrowanie plików AES wraz z ochroną hasłem prywatnych danych, pozostawiając jednocześnie resztę dysku dostępną dla innych użytkowników.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl