Home / info / Ekstremalna

Ekstremalna

Dla zbieraczy ciekawostek – karta microSDXC od Sandiska jest najszybsza na świecie. Ma pojemność 64GB, szybkość odczytu do 80 MB/s a zapisu do 50 MB/s. Idealnie nadaje się do kamer, aparatów fotograficznych i wszędzie tak, gdzie liczy się czas. Zainteresowanych zapraszamy do przeczytania poniższej informacji prasowej.

informacja prasowa

NAJSZYBSZA NA ŚWIECIE KARTA microSDXC OD SANDISKA

 

 

Warszawa, 9 lipca 2013 r. — SanDisk wprowadza na rynek nowe karty pamięci UHS-I, SanDisk Extreme® microSDHC™ i microSDXC™ o pojemności 64GB, z szybkością odczytu do 80 MB/s i zapisu do 50 MB/s2. Są to idealne produkty dla użytkowników smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych i kamer, którym potrzebna jest szybka i zasobna pamięć zewnętrzna.

 

Karta SanDisk Extreme microSDXC pozwala użytkownikom efektywniej wykorzystywać swoje urządzenia” — powiedziała Susan Park, Dyrektor Ds. Marketingu Detalicznego Produktów w SanDisk. „Nasze karty microSD o dużej wydajności i pojemności umożliwiają wykonywanie wysokiej jakości nagrań wideo i zdjęć za pomocą najnowszych smartfonów, tabletów i kamer”.

 Extreme microSDHC 64GB small

Karta microSDXC jest obecnie najszybsza ze wszystkich produktów tego rodzaju dostępnych na rynku1 — charakteryzuje się szybkością odczytu do 80 MB/s i zapisu do 50 MB/s2, co umożliwia robienie zdjęć z większą częstotliwością, dynamiczne wykonywanie zdjęć reporterskich, fotografowanie w trybie zdjęć seryjnych oraz szybsze przekazywanie danych i szybkie przesyłanie plików do komputera. Ponadto karta o pojemności 64 GB3 jest idealnym dodatkiem do urządzeń z systemem Android— zapewnia natychmiastową, znaczącą rozbudowę pamięci urządzenia.

 

Karta jest zgodna z wymaganiami najnowszych aparatów i kamer Full HD. Duża szybkość zapisu pozwala wykonywać znakomite zdjęcia i nagrania wideo – również reporterskie. Szybkość klasy UHS Speed Class 1 (U1)4 i Speed Class 10 oznacza większą wydajność niż w przypadku zwykłych kart pamięci, umożliwiając nagrywanie i odtwarzanie wideo z jakością Full HD5, a nawet 4K HD.

 

Większość zaawansowanych smartfonów jest wyposażona w szybkie procesory czterordzeniowe, które umożliwiają wyświetlanie treści i aplikacji z jakością Full HD na wyświetlaczach zewnętrznych o dużej rozdzielczości ekranu” — powiedział Stuart Robinson, Dyrektor Działu Technologii Urządzeń Mobilnych (Handset Component Technologies Service) w Strategy Analytics. „Takie zastosowania wymagają dużej przepustowości pamięci, którą zapewnia SanDisk Extreme microSDXC, najszybsza na świecie karta microSDXC”.

 

Karty SanDisk Extreme microSDHC i microSDXC UHS-I są produkowane i testowane z uwzględnieniem trudnych warunków eksploatacyjnych6. Są wodoodporne, wstrząsoodporne i odporne na promieniowanie rentgenowskie. Ponadto razem z nowymi kartami nabywca otrzymuje:

 

  • adapter zapewniający zgodność z urządzeniami obsługującymi pełnowymiarowe karty SD/SDHC/SDXC,
  • możliwość pobrania oprogramowania RescuePro® Deluxe umożliwiającego odtworzenie przypadkowo usuniętych obrazów7,
  • bezterminową ograniczoną gwarancję8.

Extreme MicroSDXCsmall

 

Karty SanDisk Extreme microSDHC i microSDXC o pojemności od 16 GB do 64 GB są już dostępne w sklepach na całym świecie oraz w serwisie www.sandisk.com. Sugerowane ceny detaliczne producenta wynoszą od 59,99 USD do 199,99 USD.

 

Karty pamięci SanDisk microSD

Firma SanDisk jest wynalazcą formatu microSD™ i oferuje klientom detalicznym i komercyjnym pełny wybór kart microSD. Karty SanDisk microSD, microSDHC i microSDXC oferują szybkość i pojemność umożliwiające wykorzystanie pełni możliwości urządzeń przenośnych.

 

W sprzedaży detalicznej znajdują się: karty SanDisk microSD/microSDHC, doskonałe jako niedrogie rozszerzenie pamięci telefonów o podstawowych funkcjach; SanDisk Ultra® microSDHC/microSDXC, dwa razy szybsze od zwykłych kart9, umożliwiające rejestrację wideo z jakością Full HD i wykonywanie zaawansowanych zdjęć, idealne do smartfonów z systemem Android; nowe karty SanDisk Extreme microSDHC/microSDXC; oraz karty SanDisk Extreme Pro® microSDHC o dużej pojemności i wyjątkowej szybkości przesyłania danych.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl