Home / info / Facebook Video – nowa aplikacja z filmami już w telewizorach marki Samsung

Facebook Video – nowa aplikacja z filmami już w telewizorach marki Samsung

Firma Samsung poinformowała dziś, że użytkownicy jej telewizorów Smart mogą korzystać z nowej aplikacji o nazwie Facebook Video. W oficjalnym komunikacie prasowym czytamy m.in. że:

Dzięki niej na ekranie telewizora obejrzysz m.in. filmy publikowane przez znajomych czy transmisje na żywo prowadzone na Facebooku. Zyskujesz zupełnie nowy sposób dostępu do jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów społecznościowych – wygodnie i na dużym ekranie.

Samsung podkreśla, że żaden z rywali nie oferuje jeszcze tej aplikacji. W dalszej części komunikatu prasowego producent informuje że:

Aplikacja Facebook Video w Samsung Smart TV umożliwia oglądanie na ekranie telewizora wszystkich materiałów wideo, dostępnych za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku. Co więcej, na podstawie dotychczasowej aktywności, będzie dobierała wideo, tak aby treści były dopasowane do naszych zainteresowań i preferencji. Nowa aplikacja pozwala zapisać wybrane nagrania i obejrzeć je później, a materiały wideo można także dodać do listy oczekujących lub od razu polubić.

Aplikacja nie instaluje się automatycznie, w związku z czym użytkownik musi sam zainicjalizować proces instalacji, po którym …

… zyskujemy dostęp do materiałów, które wyświetlane są na polubionych profilach, ale także do filmów przez nas zapisanych czy polecanych na Facebooku. Aplikacja jest dostępna dla telewizorów Samsung z 2015, 2016 i 2017 roku, w tym dla zaprezentowanej w styczniu br. najnowszej linii QLED.

Tomasz Chmielewski

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl