Home / info / FilmBox Live 30 dni gratis

FilmBox Live 30 dni gratis

FilmBox Live i Samsung przygotowały dla użytkowników telewizorów UHD z systemem Tizen świąteczną niespodziankę – możliwość wypróbowania aplikacji FilmBox Live przez 30 dni w prezencie! Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę filmboxlive.com/uhd, a następnie uzupełnić formularz rejestracyjny. W ten sposób uzyskujemy bezpłatny, miesięczny dostęp do aplikacji z katalogiem filmów w jakości UHD, zaś po upływie tego czasu możemy cieszyć się ulubionymi produkcjami za połowę ceny. Z obniżki mogą również skorzystać osoby, które są już użytkownikami aplikacji FilmBox Live. Po zalogowaniu na stronie promocyjnej, wysokość naliczanej płatności zostanie automatycznie zmniejszona o połowę.

Więcej informacji dotyczących promocji można znaleźć na stronie: http://www.samsung.com/pl/promocje/aplikacje/filmbox-live/, zaś regulamin akcji dostępny jest pod adresem: http://samsunguhdpl.filmboxlive.com/.

Na użytkowników FilmBox Live czeka szeroki wybór tytułów w jakości UHD – thrillerów, filmów akcji, kinowych blockbusterów, produkcji familijnych i dla dzieci. Wśród dostępnych produkcji znalazły się takie filmy jak „Magic Mike”, „Zapaśnik”, „Autor widmo”, „Rzeź”, „Dziennik zakrapiany rumem” czy „Asterix i Obelix w Służbie Jej Królewskiej Mości”

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl