Home / info / Filmy za darmo

Filmy za darmo

Nie od dziś wiadomo, że jednym ze specjalistów w budowaniu silnych emocji jest firma Samsung. Nie pierwszy raz potęguje nasze doznania. Tym razem kupując bilet na dowolny seans w sieci Cinema City, otrzymujemy jednocześnie możliwość obejrzenia – za pośrednictwem aplikacji IPLA na platformie Samsung Smart TV – pięciu filmów. Więcej na ten temat przeczytacie w poniższym komunikacie prasowym.

 

 

 

 

informacja prasowa

 

 

 

 

 

 

Już dziś rusza promocja dla prawdziwych kinomanów – firma Samsung, sieć kin Cinema City oraz IPLA wspólnie dają możliwość obejrzenia sześciu filmów w cenie jednego! Przedłuż filmowe doznania i ciesz się prawdziwymi hitami w kinie i na Smart TV.

Już od dziś, kupując bilet na dowolny seans w sieci Cinema City, otrzymujemy jednocześnie możliwość obejrzenia pięciu filmowych hitów, do obejrzenia za pośrednictwem aplikacji IPLA na platformie Samsung Smart TV. Wystarczy zachować swój kinowy bilet i zarejestrować go na stronie www.ipla.tv/samsung – od tego momentu mamy 30 dni na obejrzenie za darmo pięciu filmów w domu, na ekranie naszego telewizora Samsung Smart TV.

Tytuły proponowane w kolekcji darmowych filmów będą co miesiąc zmieniane. Już teraz dostępne są hity zarówno dla dojrzałych kinomanów, jak i najmłodszych miłośników filmu. Są to „[REC] 3: Geneza”, „80 milionów”, „Seksualni, niebezpieczni”, „TULISIE. Przygoda w słonecznej krainie” oraz „Pokaż kotku, co masz w środku”.

Informacje o promocji oraz regulamin zamieszczono na stronie: http://www.ipla.tv/samsung. Kampanię prowadzi Samsung Electronics Polska we współpracy z Cinema City i IPLA. Kreacje przygotowała Agencja Cheil, Za zakup mediów odpowiada dom mediowy New Age Media. Za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl