Home / info / Funai seria FL

Funai seria FL

 

 

Japońska firma Funai wprowadza na nasz rynek nowe telewizory Katana LED. Seria FL obejmuje modele z ekranami o przekątnych 22, 26 i 32 cali w dwóch podseriach: 532 i 552. Oto pełna lista aktualnie dostępnych modeli:

LED 32FL552

LED 32FL532

LED 26FL552

LED 26FL532

LED 22FL532

LED 22FL532

Więcej informacji podano w poniższym komunikacie prasowym

 

Komunikat prasowy

 

 


Telewizory FUNAI nowej serii KATANA. Stworzone dla przyjemności

Nowa seria telewizorów LED, którą już w lutym wprowadza FUNAI, to nie tylko nowe rozwiązania technologiczne czy jeszcze bardziej nowoczesny, smuklejszy design. Nowa seria odzwierciedla zmianę kierunku patrzenia na potrzeby Klienta. Okazuje się, że czasem mniej znaczy więcej. Mniej funkcjonalności niepotrzebnych i nieużytecznych w zamian za więcej przyjemności w obsłudze i odbiorze. Nowa seria LC10 to technologia z ludzką twarzą. Japońscy inżynierowie, wychodząc naprzeciw potrzebom Kleinta, odpowiedzieli na pytanie, co naprawdę jest istotne w telewizorze, a co wywołuje obawę przed nim. W ten sposób powstała seria LC10, która łączy w sobie najwyższą technologię z intuicyjną obsługą w dostępnej cenie.

Te właśnie elementy mają wyróżnić FUNAI od resztyc często przeładowanych technologicznie odbiorników, które często zamiast rozrywki, dostarczają mnóstwo technostresu.

Na potrzeby nowej serii LC10 stworzono nowy procesor, który sprawił, że kolory i jakość obrazu idealnie odwzorowują rzeczywistość. Dzięki nowemu procesorowi o nazwie Clear Pix Performer udało się obniżyć zużycie energii nie tracąc na jakości obrazu. Godne uwagi są także szeroki kąt widzenia, wysoki kontrast natywny (1000:1) i powłoka “anti-glare” umożliwiająca oglądanie telewizji w nawet najbardziej nasłonecznionych pomieszczeniach. Warto podkreślić, że nowa seria FUNAI LED jest w wysokiej klasie energetycznej A, co oznacza niższe rachunki za energię. Telewizor o symbolu 32FL532, bo ten pierwszy pojawi się na półkach, posiada wbudowany tuner DVB-T MPEG-2/4. Dzięki niemu niepotrzebny jest zakup innych urządzeń do odbioru najwyższej jakości sygnału cyfrowego z nadajników naziemnych. Urządzenie posiada dotykowy panell sterowania, 2 wejscia HDMI i wejścia PC. Wysoka rozdzielczość WXGA (1366 x 768) umożliwia oglądanie programów telewizyjnych lub filmów w jakości HD. Bardzo przydatną z punktu widzenia użytkownika jest funkcja nagrywania USB z Timeshift (USB Rec), które pozwala na nagrywanie programów cyfrowych na pamięć USB z timerem lub przesunięciem czasowym. Ważnym szczegółem jest prosta instrukcja i ergonomiczny, przejrzysty pilot.

Nową serię FUNAI doceni każde wnętrze. Japońska prostota i minimalizm znalazły odzwierciedlenie w eleganckiej formie obudowy, lekkiej i smukłej jak nigdy dotąd, telewizor ma tylko 2 cm grubości.

Podążając za ideą technologii stworzonej przez człowieka dla człowieka, FUNAI objął wszystkie telewizory unikalnym pakietem gwarancyjnym 5-letnią gwarancją i 2-letnim programem Zero Martwych Pixeli. Wszystko to sprawia, że produkt jest godny uwagi i rzeczywiście wyróżnia się na rynku, ułatwiając w ten sposób procesy decyzyjne dokonywane podczas zakupów.

 

O firmie

FUNAI, japońska firma RTV z wieloletnim know-how, jeden z największych na świecie producentów i dostawców elektroniki użytkowej. Projektuje i wytwarza najwyższej jakości sprzęt pod marką własną, a także jest jednym z wiodących producentów OEM.

Marka FUNAI od wielu lat cieszy się zaufaniem konsumentów. Popularność zdobyła dzięki ponadczasowej elegancji i  niezwykłej precyzji wykonania i niezawodności produktów, czego dowodem jest najlepszy na rynku unikalny pakiet gwarancyjny: 5 lat bezpłatnej gwarancji i program Zero Martwych Pixeli. Produkty FUNAI są tworzone wg. najwyższych restrykcyjnych standardów japońskiego rynku, w zgodzie ze środowiskiem i z myślą o użytkowniku, czyli tak, aby ich obsługa była łatwa, przyjemna i intuicyjna.

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl