Home / info / Futurystyczny Loewe

Futurystyczny Loewe

Firma Loewe będąca znanym niemieckim producentem ekskluzywnych telewizorów przedstawiła na ostatnich targach IFA trzy futurystyczne koncepcje urządzeń RTV: Loewe Pivot, Loewe Module i Loewe Mirror.

 

Loewe Pivot to umieszczony na przegubie ekran o proporcjach 21:9, który może przekręcać się o 90 stopni przyjmując poziomą lub pionową pozycję zależnie od preferencji użytkownika. Dzięki temu Loewe Pivot może służyć jako wysokiej klasy multimedialny telewizor TV lub też, po przestawieniu do pionu, jako specjalistyczny wyświetlacz informacji do zastosowań biznesowych (kursy akcji, wyświetlanie zdjęć, informacji o pogodzie czy nawet przekazu z kamer CCTV). Dzięki możliwości wyświetlania grafiki, obrazów i innych dzieł sztuki Loewe Pivot może też tworzyć odpowiedni nastrój w pomieszczeniu, w którym się znajduje.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja rozpoznawania wyświetlanych materiałów. Jeżeli wybierzemy odtwarzanie filmów, Loewe Pivot automatycznie to wykryje i sam przestawi się do pozycji poziomej, dzięki czemu film zostanie zaprezentowany w optymalny sposób. Co ciekawe, po zakończeniu filmu ekran z powrotem przestawi się do pozycji pionowej. Ponadto Loewe Pivot posiada wbudowany odtwarzacz Blu-ray 3D oraz wysokiej jakości głośniki (Sound Projector), co czyni z niego najwyższej klasy multimedialny kombajn.

© TV TEST 2011

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl