Home / info / Grajbelka od Sharpa

Grajbelka od Sharpa

O dłuuuuuuuuuuuuuugiej grajbelce Sharpa pisaliśmy w czasie jej premiery w lipcu ubiegłego roku. Aktualnie urządzenie wchodzi do sprzedaży w Polsce w cenie detalicznej 1600 zł. Posiadaczy 60-calowych i większych telewizorów zapraszamy do lektury.

KOMUNIKAT PRASOWY

Warszawa 15 maja 2014r.

Firma Sharp wprowadza na rynek nowy zestaw audio 2.1 – Soundbar HT-SB60. Soundbar będzie znakomitym uzupełnieniem telewizorów o przekątnej ekranu 60” i większych.


audio-ht-sb60-full-frontal-incl-60--lcd-tv

Nowy Soundbar HT-SB60 Sharp w połączeniu z imponujących rozmiarów telewizorem Sharp AQUOS zamieni salon w prawdziwe kino domowe. Jego rozmiar i budowa przystosowane są specjalnie do telewizorów o dużych przekątnych ekranu – 60’’ i większych.


audio-ht-sb60-standard-accessory

Najwyższej jakości dźwięk jest generowany przez 2-drożne głośniki pełnozakresowe i tekstylne głośniki wysokotonowe o łącznej mocy aż 160W RMS. Bezprzewodowy niskotonowy głośnik o mocy wyjściowej 150W RMS pozwoli poczuć głębię odtwarzanej muzyki lub efektów dźwiękowych w filmach.

audio-ht-sb60-subwoofer

Zestaw wyposażony jest w dekodery Dolby Digital oraz DTS Digital Sound, gwarantujące znakomitą jakość dźwięku, co pozwoli cieszyć się pełnią wrażeń przy oglądaniu produkcji filmowych wykorzystujących te standardy. Głośnik można podłączyć do telewizora za pomocą kabla HDMI. Dodatkowo, oprócz dwóch wejściowych portów HDMI, producent wyposażył soundbar w jedno gniazdo HDMI ARC (kanał zwrotny audio), które umożliwia transfer zwrotny sygnału audio z odbiornika TV wyposażonego w tuner np. DVB-T. Pomoże to w ograniczeniu zbędnej ilości kabli i umożliwi kontrolę głośności za pomocą pilota do telewizora.


audio-ht-sb60-remote-control

Głośnik można umieścić bezpośrednio pod telewizorem, wykorzystać dołączony wspornik lub zawiesić na ścianie, dzięki czemu prezentuje się elegancko i stylowo w każdym pomieszczeniu. Zwłaszcza, że zestaw posiada również bezprzewodowy subwoofer.audio-ht-sb60-detail-box

Sharp wyposażył swój produkt w optyczne oraz analogowe gniazda audio gwarantujące wysokie możliwości integracji z domowym sprzętem AV.

Nowy zestaw audio Sharp HT-SB60 może być uzupełnieniem telewizorów innych marek.

Cena: 1599zł.

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl