Home / info / Grajbelka za 2 tys.

Grajbelka za 2 tys.

Firma Samsung poinformowała, że wprowadziła do swojej oferty nową grajbelkę i to od razu w dwóch kolorach. Model HW-F550 jest czarny, a HW-F551 srebrny, ale oba kosztują tyle samo – 2000 złotych. Więcej informacji poniżej.


KOMUNIKAT PRASOWY

Soundbary jako urządzenia poszerzające możliwości audio telewizorów już na dobre zadomowiły się w naszych salonach. Coraz więcej osób przekonuje się do tego typu sprzętu audio, wykorzystując go nie tylko podczas oglądania filmów czy widowisk sportowych, ale także do odtwarzania muzyki ze smartfonów czy tabletów. Do sprzedaży wchodzą właśnie dwa najnowsze soundbary Samsung – HW-H550 oraz HW-H551.

hw-f550-003-right-perspective-10-black
HW-F550

W skład nowych zestawów firmy Samsung wejdą listwa głośnikowa oraz bezprzewodowy, aktywny subwoofer o mocy całkowitej (RMS) 320 W. Na dodatek, dzięki zastosowanej autorskiej technologii Samsung Crystal Amplifier Plus, źródła dźwięku są filtrowane dwukrotnie minimalizując wszelkie zniekształcenia.

hw-f551-003-right-angle-45-degree-silver
HW-F551

W trakcie seansów filmowych, warto będzie skorzystać z funkcji Surround Sound Expansion. Rozszerzy i podniesie ona optymalny obszar odsłuchu gwarantując imponujące doznania, emitując efektowny przestrzenny dźwięk. Soundbary do telewizorów Samsung będzie można podłączyć bezprzewodowo za pomocą funkcji TV Sound Connect i wbudowanemu modułowi Bluetooth.

hw-f551-008-dynamic-silver

Nowe soundbary Samsung sprawdzą się także doskonale jako domowy odtwarzacz audio. Są one kompatybilne z autorskim rozwiązaniem Samsung, Bluetooth Hi-Fi Codec, dzięki któremu będziemy mogli bezprzewodowo strumieniować dźwięk w wysokiej jakości, chociażby z urządzeń mobilnych takich jak smartfony. Nasz sprzęt przenośny niezwykle łatwo połączymy z soundbarem za pośrednictwem wbudowanego modułu NFC. Do sparowania urządzeń wystarczy jedno ich zetknięcie ze sobą. Przy pomocy smartfona także bezprzewodowo uruchomimy listwę głośnikową, dzięki zastosowanej funkcji Bluetooth Power On.

 

hw-f551-004-detail1-silver

Dostępna funkcja Smart Volume odpowiada za inteligentną regulację głośności. Soundbary Samsung korzystają z zaawansowanej technologii równoważenia dźwięku i intuicyjnie dostosowują poziom głośności w czasie rzeczywistym, tworząc precyzyjnie dostrojoną do akcji filmu przestrzeń dźwiękową. Smart Volume utrzymuje też równowagę dźwiękową pomiędzy wyświetlanymi scenami, co znacząco wpływa na komfort odbioru przez użytkowników.

hw-f550-002-front-black
HW-F550

 

Ponadto, obsługa zaawansowanego systemu Anynet+ umożliwi automatyczne sterowanie wszystkimi urządzeniami Samsung podłączonymi do siebie za pomocą kabli HDMI. Od teraz wystarczy jeden pilot, aby sterować telewizorem, odtwarzaczem Blu-ray oraz systemem audio. Anynet+ to dogodne rozwiązanie ułatwiające dobór optymalnych ustawień w wielu urządzeniach jednocześnie.


Soundbary Samsung HW-H550 oraz HW-H551 będą dostępne w sugerowanych cenach detalicznych:

HW-H551 – 1999 PLN

HW-H550 – 1999 PLN

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl