Home / info / HDMI bez strat

HDMI bez strat

Projektory multimedialne, które stanowią w naszych domach namiastkę kina, spotykamy niemal na każdym kroku również, a może przede wszystkim, w tak zwanej przestrzeni publicznej. O przydatności do wykorzystania ich w takich warunkach decydują nie tyle parametry obrazu, co możliwości instalacyjne i konfiguracyjne, a wśród nich sposób komunikacji ze źródłem obrazu. Czym wyróżniają się pod tym względem nowe propozycje firmy Vivitek?


INFORMACJA PRASOWA


Dwa najnowsze modele projektorów marki Vivitek – DX3351 oraz DW3321 charakteryzuje łatwa instalacja i konfiguracja, a wysoka jasność i wiele opcji łączności sprawiają, że sprawdzą się one w wielu wymagających okolicznościach projekcyjnych.

Vivitek DW3321 DX3351

Model DX3351 łączy rozdzielczość XGA (1024 x 768) z jasnością na poziomie 6000 ANSI lumenów, zaś panoramiczny DW 3321 z  podstawową rozdzielczość WXGA (1280 x 800) z jasnością 5100 ANSI lumenów. Gwarancja wysokiej jakości obrazu o żywych barwach wynika z zastosowania chipu DLP firmy Texas Instruments oraz technologii Brilliant Color.

Projektory oferują 1,7x zoom i przesunięcie obiektywu w pionie(-10,5%, +3%) i poziomie (+/-3,8%), co daje bardzo dużą elastyczność instalacji. Oba modele  obsługują interfejs HDBaseT, co pozwala na przesyłanie sygnału wideo HD bez utraty jakości na dystansie nawet 100 metrów za pomocą jednego kabla sieciowego.

Projektory oferują port zasilający USB typu A – pozwalający np. na podłączenie modułu do bezprzewodowej transmisji obrazu NovoConnect. Producent zadbał również o bezpieczeństwo, stosując gniazdo zabezpieczenia Kensington, Security Bar oraz blokadę klawiatury.

Każdy z projektorów oferuje także podłączenie przez MHL (Mobile High-Definition Link), które pozwala na bezpośrednie podłączenie (kablem) do projektora urządzenia mobilnego i wyświetlanie z niego zdjęć, filmów czy innych treści.

Urządzenia będą dostępne w cenie 7769 zł z VAT, a gwarancja na urządzenie wynosi 3 lata na projektor i 1 rok na lampę (max 1000 godzin).


 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl