IFA 2019 logo
Home / informacje prasowe / IFA 2019: TCL pokaże nową globalną ofertę

IFA 2019: TCL pokaże nową globalną ofertę

Informacja prasowa firmy TCL

Warszawa, 20 sierpnia 2019

Po raz pierwszy na targach IFA 2019 TCL pokaże swoją globalną ofertę produktów z szeregu różnych kategorii

TCL, wiodący producent elektroniki użytkowej i jeden z dwóch największych na świecie producentów odbiorników telewizyjnych, pokaże po raz pierwszy na międzynarodowej imprezie pełen asortyment swoich innowacyjnych rozwiązań i inteligentnych produktów. Prezentacja będzie miała miejsce na targach elektroniki użytkowej IFA, odbywających się od 6 do 11 września br. w Berlinie. Poszerzony asortyment kategorii produktowych obejmuje: telewizory, produkty audio, smartfony i wybrane urządzenia dla domu.

Na IFA TCL pokaże także swoje najnowsze innowacje technologiczne i rozwiązania B+R, w tym w obszarze sztucznej inteligencji (AO), telewizorów QLED, mini LED czy kontroli głosowej.

TCL 55EP640

Na początek TCL organizuje międzynarodową konferencję prasową , po raz pierwszy na targach IFA, poświęconą produktom z szeregu różnych kategorii. Konferencja odbędzie się we czwartek, 5 września 2019 roku o 14:30, w centrum Messe Berlin, Hub 27. Będzie otwarta dla dziennikarzy wszystkich mediów akredytowanych na targach, posiadających identyfikator IFA.

TCL’s Smarter TV Solutions już teraz stały się jedną z najszybciej rosnących marek elektroniki użytkowej w USA i w Europie. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, TCL jest kolejną globalną marką inteligentnych urządzeń. Znane od dawna znakomite produkty audio firmy, w połączeniu z pionową integracją i pełną kontrolą nad całym łańcuchem dostaw sprawiają, że TCL może zaproponować konsumentom naprawdę bogate i niezrównane doświadczenia.

Firmie udało  się z powodzeniem wkroczyć do przestrzeni domowej z doświadczeniami rozrywki z najwyższej półki. Teraz postanowiła wykorzystać sprzyjający moment i wyjść poza ściany domowego salonu. Ponieważ TCL dąży do zdobycia pozycji światowego lidera elektroniki użytkowej, oferta firmy obejmuje także produkty inteligentne, poprawiające jakość codziennego życia w każdym możliwym pomieszczeniu. Docelowo TCL chciałaby dostarczać klientom produkty i usługi, dzięki którym będzie im się żyło inteligentniej i zdrowiej.

Dziennikarze, którzy nie będą mogli wziąć udziału w konferencji prasowej mogą śledzić ekscytujące zapowiedzi w oficjalnym streamingu, dostępnym na Facebooku TCL Europe, pod linkiem:

https://www.facebook.com/tcleurope

TCL to błyskawicznie rozwijająca się firma elektroniki użytkowej i wiodący gracz w globalnej branży produktów TV. Firma powstała w 1981 roku w Chinach, a w chwili obecnej prowadzi działalność na ponad 160 rynkach na całym świecie. W 2018 roku TCL znalazła się na drugim miejscu wśród firm globalnego rynku produktów telewizyjnych. Specjalizuje się w działalności badawczo-rozwojowej oraz wytwarzaniu produktów elektroniki użytkowej, od odbiorników telewizyjnych, przez telefony komórkowe i sprzęt AGD, po produkty audio i inteligentne rozwiązania dla domu. W oparciu o przyjętą strategię ‘AI x IoT’, firma dąży do zdobycia pozycji wiodącego gracza na światowym rynku inteligentnych technologii, które sprawią, że życie klientów stanie się bardziej inteligentne i zdrowsze.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy:  www.tcl.com

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl