Home / info / Redcoon zaskakuje

Redcoon zaskakuje

Choć kupowanie w sklepach internetowych ma wiele zalet, nie jest też pozbawione wad. Jedną z nich jest niemożność zobaczenia i przetestowania sprzętu przed zakupem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardziej wymagających klientów znany z „pikantnych cen” sklep Redcoon

logo

otworzył w swojej siedzibie specjalny pokój odsłuchowy, w którym można przetestować sprzęt RTV dostępny w asortymencie. Więcej szczegółów poniżej.

pl-cms-showroom

Z myślą o audiofilach i osobach wrażliwych na dźwięk w siedzibie naszej firmy stworzyliśmy pokój odsłuchowy, który daje o wiele większy komfort testowania sprzętu niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych sklepów. Dzięki niemu mają Państwo możliwość przetestowania każdego, wcześniej wybranego produktu audio i hi-fi z asortymentu naszego sklepu. Na miejscu zapewniamy Państwu obsługę wykwalifikowanego doradcy, który pomoże wyborze sprzętu i jego konfiguracji.

Co należy zrobić?

  1. Wybierz sprzęt z asortymentu audio i hi-fi do testu.
  2. Skontaktuj się bezpośrednio z doradcą pod adresem e-mail: showroom@redcoon.pl, podając informacje na temat terminu spotkania oraz modelu produktu, który chcesz przetestować.
  3. Odwiedź nasz sklep w umówionym terminie.
  4. Upajaj się dźwiękiem w najlepszej jakości!

Zapraszamy!

 

Trzeba przyznać, że inicjatywa Redcoona to strzał w dziesiątkę. Czy znajdą się naśladowcy?

© TV TEST 2013

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl