Home / info / Ipla w Sharpach

Ipla w Sharpach

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla posiadaczy telewizorów Sharp. Otóż

W telewizorach Sharp  AQUOS 3D LED serii LE650/651/652 i LE750/751/752 można bezpłatnie korzystać z aplikacji IPLA. Daje ona dostęp do najbogatszej, internetowej bazy VOD w Polsce. Wideo na życzenie to m.in. kultowe seriale, najgłośniejsze wydarzenia sportowe, festiwale, koncerty, talk-show i programy przyrodnicze ze znanych stacji TV, m.in.: Polsat, TVP, Cartoon Network, Polsat Sport i wiele innych.

ipla sharp

Więcej informacji poniżej.

informacja prasowa

 

 

IPLA w telewizorach Sharp

Od sierpnia 2013 roku właściciele telewizorów Sharp AQUOS 3D LED serii LE650/651/652 i LE750/751/752 mogą bezpłatnie korzystać z aplikacji IPLA.

Korzystanie z aplikacji IPLA na telewizorach marki Sharp jest bezpłatne. IPLA daje dostęp do najbogatszej internetowej bazy VOD w Polsce.

IPLA w telewizorach Sharp oferuje darmowy dostęp do bogatej bazy wideo na życzenie. Na widzów czeka dawka najlepszej rozrywki, którą zapewnią m.in. kultowe seriale, najgłośniejsze wydarzenia sportowe, festiwale, koncerty, programy talk-show i przyrodnicze. IPLA oferuje również dostęp do programów publicystycznych i ekonomicznych. Nie zapomniała także o najmłodszych widzach, którzy wraz ze swoimi rodzicami mogą oglądać legalne i bezpieczne bajki.

Wszystkie materiały wideo pochodzą ze znanych stacji telewizyjnych m.in.: Polsat, TVP, TV4, TV Puls, Polsat News, Polsat Biznes, Superstacja, Polsat Cafe, Cartoon Network, Polsat Play, 4FunTV, Rebel:TV, Polsat Sport, Polsat Sport Extra.

Aplikacja IPLA dostępna jest na następujących modelach Sharp AQUOS 3D LED:

  • LC-39LE750/751/752
  • LC-50LE750/751/752
  • LC-60LE750/751/752
  • LC-39LE650/651/652
  • LC-50LE650/651/652
  • LC-60LE650/651/652

Wdrożenie IPLA, jak również innych aplikacji, planowane jest także w pozostałych modelach telewizorów Sharp.

***
O telewizorach LCD firmy Sharp       
Jako wiodący światowy producent elektroniki i pionier w dziedzinie technologii cyfrowych i LCD, Sharp nieustannie tworzy nowe produkty audio-wideo z myślą o potrzebach i pragnieniach konsumentów. To właśnie dlatego AQUOS jest wiodącą marką wśród wielkoekranowych telewizorów LCD, a technologia Quattron firmy Sharp pozwala na uzyskanie ponad miliarda kolorów, dzięki którym oglądanie filmów lub programów telewizyjnych staje się prawdziwym przeżyciem. Więcej informacji udostępniono na stronie www.sharp.pl

Informacje o firmie Sharp
Firma Sharp jest liderem w badaniach i rozwoju najnowocześniejszych produktów elektronicznych. Oferta elektroniki użytkowej obejmuje telewizory LCD, zestawy audio oraz tzw. białe AGD (np. chłodziarko-zamrażarki i kuchenki mikrofalowe), a także oczyszczacze powietrza. Nowe rozwiązania, takie jak kuchenki Steamwave (kuchenki mikrofalowe z funkcją gotowania na parze 3 w 1), technologia Quattron w telewizorach LCD oraz technologia jonów Plasmacluster używana w urządzeniach AGD, podkreślają innowacyjny profil firmy. Jednym z filarów filozofii firmy Sharp jest poszanowanie środowiska, co odzwierciedla się w sposobie projektowania i wytwarzania wszystkich produktów. Przyjazne dla środowiska surowce, niskie zużycie energii i możliwości recyklingu to dla Sharp priorytety.

© TV TEST 2013

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl