Home / info / Jazz TV

Jazz TV

LG znana jest z tego, że wychodzi naprzeciw potrzebom klientom z określonych krajów oferując im specjalne modele gdzie indziej niedostępne. Tym razem koreański producent postanowił trochę „porozpieszczać” klientów z Indii oferując im „Jazz TV”.

Jazz TV firmy LG
Jazz TV firmy LG

Wbrew temu co sugeruje jego nazwa, telewizor nadaje się nie tylko do jazzu, lecz także do filmów i muzyki, z której tak słyną produkcje z Bollywood. Proszę zwrócić uwagę na specjalny „reflektor dźwięku”, który odbija falę dźwiękową w stronę użytkownika poprawiając tym samym jakość brzmienia.

Na zdjęciu pod kątem "reflektor dźwięku" jest lepiej widoczny
Na zdjęciu pod kątem widać lepiej „reflektor dźwięku”.

Oprócz ww.w reflektora telewizor wyposażono w solidne głośniki oraz uwypuklający niskie tony tryb „Bollywood”, który powinien zadowolić fanów tego gatunku rozrywki.

Ww. Jazz TV nie jest jedynym przykładem rozpieszczania klientów z wybranych rynków. Innym modelem skierowanym do klientów z Afryki – kontynentu gdzie przerwy w dopływie energii elektrycznej zdarzają się znacznie częściej niż w Polsce – jest telewizor z wbudowanym akumulatorem.

telewizor "na baterie"
telewizor „na baterie”

Akumulator pozwala cieszyć się obrazem aż przez 1,5 godziny, co powinno pozwolić obejrzeć typowy film lub doczekać włączenia prądu.

Niestety nie wiemy, czy i kiedy te ciekawe telewizory LG znajdą się w sprzedaży w naszym kraju.

Tomasz Chmielewski 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl