Home / info / Karaoke z iSing

Karaoke z iSing

iSing.pl Karaoke to najnowsza propozycja firmy Samsung. Dzięki tej aplikacji możecie nie tylko świetnie się bawić ze znajomymi, lecz także nagrać własne wersje ulubionych piosenek. iSing.pl Karaoke daje dostęp do 1000 przebojów w wersji z linią melodyczną i bez niej. Dzięki temu fanom muzyki zapewni rozrywkę na wiele długich, jesiennych wieczorów. Więcej na ten temat przeczytacie w poniższej informacji prasowej.

 

 

informacja prasowa

 

 

 

Samsung zaprasza do muzycznej zabawy! Posiadacze telewizorów Samsung Smart TV dzięki najnowszej aplikacji iSing.pl Karaoke mają możliwość dołączenia do największej śpiewającej społeczności i wykonania największych hitów swoich ulubionych wykonawców. Aplikację można pobrać z Samsung Apps bezpośrednio na wybrane urządzenia z platformą Smart TV.

04

iSing.pl to pierwszy i jedyny w Polsce serwis karaoke, umożliwiający nagrywanie własnych wersji popularnych piosenek. Serwis gromadzi aktywną społeczność, która codziennie nagrywa kilka tysięcy utworów z różnych gatunków muzycznych. Użytkownicy mają do dyspozycji stale aktualizowany katalog piosenek liczący ponad 1000 profesjonalnych podkładów muzycznych, który jest dostępy całkowicie za darmo. iSing.pl w miesiącu odwiedzany jest przez ponad 600 tysięcy osób. Serwis gromadzi tych, którzy chcą się bawić muzyką jak również tych, dla których śpiewanie jest czymś więcej – pasją, a nawet zawodem.

01

Aplikacja iSing.pl Karaoke to rozszerzenie możliwości serwisu iSing na telewizory i inne urządzenia Samsung. Jest to jedyna wersja aplikacji obejmująca darmowy dostęp do bazy ponad 1000 największych przebojów karaoke zarówno polskich, jak i zagranicznych wykonawców. Wśród nich znajdziemy przeboje, w tym m.in. Beyonce, The Rolling Stones, Adele, czy Maryli Rodowicz. Aplikacja oferuje wysokiej jakości, profesjonalne podkłady muzyczne, każdy w dwóch wersjach z linią (dla początkujących) i bez linii melodycznej (dla zaawansowanych). Dzięki funkcji „Losomat” możemy odtwarzać piosenki z wybranych kategorii w losowej kolejności, natomiast „Playlista” pozwala na stworzenie własnej listy z piosenkami, które będą odtwarzane po kolei.

02

Bardzo się cieszymy, że aplikacja iSing.pl Karaoke jest już dostępna na platformie  Samsung Smart TV. Aplikacja tego typu dowodzi, że telewizor jest prawdziwie  multimedialnym centrum rozrywki, które potrafi zapewnić doskonałą zabawę zarówno rodzinie, jak i gronie przyjaciół. Zyskaliśmy coś, czego brakowało do tej pory na Smart TV – aplikacji karaoke zawierającej nie tylko zagraniczne, ale przede wszystkim polskie utwory gwarantujące znakomitą zabawę – mówi Michał Wojciechowski  z Samsung Electronics Polska.

Obecnie aplikacja iSing.pl Karaoke jest dostępna na urządzeniach wszystkich telewizorach Samsung Smart TV z roku 2011, 2012 i 2013 (seria D, E i F), aplikacja wkrótce dostępna będzie na wszystkich odtwarzaczach Blu-ray oraz kinach domowych z odtwarzaczem Blu-ray z 2011, 2012 i 2013 roku (seria D, E i F).

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl