Home / info / 2x kino domowe LG

2x kino domowe LG

W sprzedaży są już dostępne najnowsze zestawy kina domowego firmy LG. Produkty BH7530T oraz BH7430P przeznaczone są dla osób wymagających – pasjonatów muzyki i elektroniki. Wyposażone zostały w tryb Private Sound, który pozwala na wygodne przesyłanie dźwięku z kina domowego do urządzeń mobilnych Więcej na ten temat przeczytacie w poniższej informacji prasowej.

 

informacja prasowa

 

 

 

 Nowe zestawy kina domowego Blu-ray 3D od LG dla wymagających pasjonatów

 

Zestawy kina domowego Blu-ray 3D BH7530T i BH7430P od LG, to pierwsze na rynku modele kina domowego dostosowane do współpracy z telewizorem ULTRA HD  84LM960V.

LG Electronics (LG) wprowadza na rynek dwa zestawy kina domowego Blu-ray 3D – BH7530T oraz BH7430P, których główne cechy to doskonałej jakości standard wyświetlania ULTRA HD i dźwięk przestrzenny 5.1. Oba zestawy charakteryzują się pełną integracją z urządzeniami przenośnymi, wbudowanym modułem Wi-Fi, a także dostępem do szerokiego wachlarza funkcji i usług LG Smart TV. Połączenie najnowszego kina domowego LG z systemem audio, telewizorami LG Smart TV CINEMA 3D lub projektorem tego producenta to rozwiązanie dla profesjonalnych kinomaniaków, którzy lubią oglądać filmy w domowym zaciszu, nie chcąc jednak rezygnować z jakości obrazu i dźwięku, jakie oferuje sala kinowa.

BH7430P small
BH7430P

 

BH7530T small
BH7530T

Najwyższej jakości dźwięk i obraz

Nowe zestawy kina domowego zapewniają obraz i dźwięk najwyższej jakości. To także pierwsze modele dostosowane do współpracy z telewizorem ULTRA HD 84LM960V. Dzięki funkcji skalowania, nawet obraz ze standardowych źródeł można oglądać w rozdzielczości ULTRA HD, czterokrotnie wyższej niż FULL HD. Oba modele posiadają również funkcję konwersji obrazu z 2D do 3D. Membrany głośników w urządzeniach wykonano z wysoce odpornego na czynniki zewnętrzne włókna aramidowego, co zapewnia czyste i precyzyjne brzmienie oraz niweluje wszelkie zniekształcenia dźwięku.

Pełna integracja z urządzeniami przenośnymi

Kina domowe LG doskonale integrują się z urządzeniami przenośnymi. Dzięki aplikacji Pilot LG AV, użytkownicy mogą w pełni kontrolować działanie kina domowego wprost z ekranu smartfona. Technologia Miracast pozwala na przesyłanie do telewizora obrazu wyświetlanego przez urządzenie przenośne. Sprawia to, że zdjęcia, filmy i gry ze smartfona można z łatwością wyświetlić na dużym ekranie, nawet w rozdzielczości ULTRA HD. Dodatkowo, tryb Private Sound pozwala na wygodne przesyłanie dźwięku z kina domowego do urządzeń mobilnych.

 

Domowe centrum multimedialne

Modele BH7530T oraz BH7430P z powodzeniem mogą pełnić rolę domowego centrum multimedialnego. Za sprawą funkcji LG Smart TV, oferują one dostęp do bogatej oferty aplikacji lifestylowych, interaktywnych gier i usług VOD, zapewniając tym samym rozrywkę dla całej rodziny. Wbudowany moduł Wi-Fi oraz przeglądarka internetowa umożliwiają nieograniczony dostęp do treści internetowych, w tym także treści FLASH.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl