Home / info / Kociaki, potwory i inne stwory od Panasonica

Kociaki, potwory i inne stwory od Panasonica

Lubisz słodkie zwierzaki, koty w butach lub potwory? Jeśli tak, to promocja Panasonica jest skierowana właśnie do Ciebie. Co to za promocja? Przeczytaj poniższy komunikat prasowy – wszystkiego się dowiesz.

 

 

komunikat prasowy

 

 

 

Kup odtwarzacz Blu-ray i weź film 3D!

Panasonic przygotował miłą niespodziankę dla klientów, którzy zdecydują się na zakup wybranego odtwarzacza Blu-Ray lub kina domowego Panasonic.

Każdy, kto nabędzie odtwarzacz DMP-BDT130, DMP-BDT230 lub DMP-BDT330 otrzyma płytę BD 3D „Kot w Butach”. Osoby, które zdecydują się na zakup kin domowych SC-BTT400 lub SC-BTT460 dostaną dodatkowo płytę BD 3D „Hotel Transylwania”. Prezenty można odebrać bezpośrednio u sprzedawcy, w miejscu zakupu sprzętu Panasonic. Promocja rozpoczyna się 13 kwietnia 2013 roku i potrwa do wyczerpania zapasów.

kot-w-butach-3d-film

DMP-BDT130

DMP-BDT130 jest wyposażony w przeglądarkę internetową. Strony internetowe, które oglądasz na komputerze, smartfonie czy tablecie mogą być wyświetlone na dużym ekranie Twojego telewizora i możesz podzielić się nimi z innymi w pokoju. Będziesz świetnie się bawić przeglądając wiadomości czy witryny internetowych sklepów w poszukiwaniu informacji na dużym ekranie. Najważniejsze, że możesz się nimi dzielić z rodziną i przyjaciółmi.

DMP-BDT230

Technologia DLNA Home Cinema System jest łatwa w użyciu w domowej sieci. Dziel się zdjęciami cyfrowymi (JPEG), muzyką (MP3, WMA) oraz filmami video (AVCHD, WMC) po podłączeniu do lokalnej sieci (LAN). Na przykład możesz zainstalować specjalną aplikacje na smartfonie przy pomocy komputera z certyfikatem DLNA i za pośrednictwem Wi-FI w innym pokoju. Komputer pracuje jako serwer DLNA, gdzie zbiór zdjęć i filmów jest przechowywany.

DMP-BDT330

Funkcja Miracast w DMP-BDT330 obsługuje technologie display mirroring, która przy pomocy technologii Wi-Fi odtwarza treści i pokazuje je na telewizorze. Nawet bez dostępu do Wi-Fi domu możesz odtworzyć treści wideo na ekranie telewizora za pomocą swojego smartfona dzięki funkcji 'TV screen via a player’. Pozwala to na dzielenie się z innymi oglądając na ekranie telewizora treść którą dotychczas cieszyłeś się sam.

hotel_transylvania

Kino domowe SC-BTT400

Kino domowe SC-BTT460

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl