Home / info / Kolorowe Lwy

Kolorowe Lwy

Pamiętacie naszą notkę o czadowych, spersonalizowanych telewizorach firmy Loewe? Otóż te przepiękne urządzenia można już nabyć w Polsce. Warto dodać, że niezwykły wygląd nie jest ich jedyną zaletą. Wszystkiego dowiecie się z poniższej informacji prasowej. Zapraszamy także do oglądania zdjęć.

 

informacja prasowa

 

 

 

Nowy telewizor Loewe Individual dostępny w Polsce

Najbardziej indywidualny system domowej rozrywki

 

  • Unikalna jakość obrazu
  • Bezkonkurencyjny dźwięk
  • Rewolucyjna obsługa
  • Funkcje Smart TV
  • Zintegrowany dysk twardy
  • Niezwykle cienki, minimalistyczny design
  • Integracja
  • Telewizor przyszłości i efektywny energetycznie

 

Loewe-IND46Slim-SACH-001_v1

Kronach. – Żaden inny system domowej rozrywki nie pozwala na taką swobodę jak nowy Loewe Individual. Dobór kolorów i materiałów; rozmiar ekranu, opcje audio; multimedia i obsługa sieci – to wszystko oferuje nowy telewizor Individual, którego wariantów może być ponad milion, dzięki czemu doskonale odnajdzie się w każdym wnętrzu. Ten Smart TV to nie tylko wyjątkowy telewizor ale i unikalna koncepcja – TV klasy premium, stanowiący system domowej rozrywki o wyjątkowym stylu, w którym każdy element doskonale do siebie pasuje. Dodatkowo potencjał technologiczny Loewe Individual jest po prostu niemal nieograniczony.

 

Unikalna jakość obrazu

Loewe Individual jest dostępny w trzech rozmiarach: 40, 46 i 55 cali. Wszystkie wersje pracują w oparciu o technologię Edge LED Full-HD LCD z odświeżaniem obrazu 400 Hz. Jasność i wysokie odświeżanie obrazu pozwalają na precyzyjne prezentowanie obrazu 2D i 3D. Technologia Active Shutter gwarantuje pełne doświadczenie trzech wymiarów. Aby osiągnąć nasyconą czerń i zoptymalizować kontrast, Loewe Individual wyposażono w specjalny panel kontrastowy. Dzięki niemu odbicia są zminimalizowane, co pozwala na bezproblemowe cieszenie się obrazem.

Loewe-IND46SlimFrame-EMOT-003


Bezkonkurencyjna jakość dźwięku

Za Loewe Individual stoi zupełnie nowa koncepcja audio. Dzięki ośmiu zintegrowanym głośnikom w opcjonalnie instalowanym głośniku stereo Individual, dostarcza moc muzyczną 2×40 watów. Znacząco udoskonalone basy, wraz z jeszcze cieńszym designem pogłębiają doświadczanie Loewe w zakresie audio. Co więcej zintegrowany, wielokanałowy dekoder z przedwzmacniaczem AV przekształca nowy Individual w centrum kontroli całego domowego systemu rozrywki.

Nowy cienki, podłogowy głośnik Loewe Individual Stand Speaker Slim ID doskonale uzupełnia zestaw telewizyjny. Niewiarygodnie minimalistyczny design kolumn spełnia wymagania stawiane klasie high-end. Membrana wytwarza czysty i żywy dźwięk a pasmo przenoszenia wynosi od 150Hz do 40kHz. Ponadto głośniki Individual Stand Speakers, produkowane w fabryce Loewe w Niemczech, posiadają indywidualny certyfikat i są teraz dostępne w kolorze czarnym aluminiowym, jak również we wcześniej dostępnych kolorach białym o wysokim połysku i srebrnym aluminiowym.

Głośnik stereo telewizora może oczywiście zostać wykorzystany także jako głośnik centralny zestawu. Rezultatem jest najlepsza jakość i zintegrowany system domowej rozrywki będący klasą samą dla siebie.

 Loewe-IND46SlimFrame-CloseUp-002_alu_gruen

Całkowicie nowa koncepcja obsługi

Nowy Loewe Individual wyposażono w przejrzysty, nowy i całkowicie intuicyjny sposób kontroli: Loewe Assist Media. Proces obsługi urządzenia przekształcono we wciągające doświadczenie. Po raz pierwszy programowanie telewizora, Internet, zdjęcia, wideo i aplikacje są w pełni zintegrowane. Indywidualizacja się tutaj nie kończy, ponieważ treść można zapisać w „ulubionych” na ekranie startowym, niezależnie czy chodzi o ulubiony kanał, nagranie DR+ na zintegrowanym dysku, stronę internetową, aplikację z MediaNet, muzykę, film czy zdjęcie z sieci.

Dostęp do treści jest bardzo prosty, wystarczy przywołać aplikację i system zajmie się resztą. Taka funkcja dostępna jest tylko w Loewe.

W dodatku wszystkie kluczowe funkcje mogą być intuicyjnie kontrolowane strzałkami na pilocie. Design menu ekranu skupia się na najważniejszych funkcjach, co przekłada się na łatwość odnalezienia się w Smart TV. Wpadające w oko ikony podzielono w błyskawicznie rozpoznawalne strefy. Wyrafinowane animacje, zarówno w kwestii technologii jak i  formy – jak np. „cover flow” albo kolaże zdjęć – sprawiają, że nawigacja po licznych mediach to intrygujące doświadczenie. Co więcej aplikacja Loewe Assist na iPada, która zdobyła nagrodę „red dot: najlepsza z najlepszych” pozwala na korzystanie z elektronicznego przewodnika po kanałach (EPG) i dostęp do szczegółowych informacji o filmach i programach. Aplikacja można także kontrolować telewizor.

 

Funkcje Smart TVLoewe-IND46SlimFrame-SACH-009

Z pomocą pilota Loewe Assist Media, wszystkie funkcje Smart TV obsługuje się intuicyjnie. W szczególności dotyczy to możliwości dostępu do mediów w domowej sieci. Co więcej dodatkowe funkcje sieciowe są dostępne dzięki zintegrowanemu Loewe MediaNet. To dotyczy także serwisów z filmami i audio na życzenie, portali informacyjnych i aplikacji social media jak Facebook i Twitter. Nowy Loewe Individual wyposażono także w wygodny Media Text zgodny ze standardami HbbTV. Liczne funkcje towarzyszące programom są także dostępne online, za naciśnięciem czerwonego guzika na pilocie. Chodzi o takie funkcje jak biblioteki mediów i portale odpowiednich kanałów. Ta ostatnia na przykład pozwala na indywidualny dostęp do programów w czasie najbardziej odpowiadającym użytkownikowi. Można także odtwarzać wszystkie dostępne internetowe stacje radiowe.

 

Zintegrowana nagrywarka

Wyposażona w 750GB pamięci nagrywarka DR+ zintegrowana z telewizorem, pozwala, jeśli zezwala na to nadawca, nagrywać treść 2D i 3D i przesyłać wideo na inne telewizory Loewe przez WLAN, LAN lub Powerline. Główne telewizyjne archiwum jest zawsze dostępne w domowej sieci dla innego telewizora Loewe. Program może zostać zatrzymany – i niczego nie opuszczając – obejrzany do końca na innym telewizorze Loewe. Ta funkcja nie ma odpowiednika u innych producentów. Dzięki integracji nagrywarki z telewizorem Loewe, intuicyjne sterowanie systemem jest możliwe z jednego pilota. Pozwala to na przykład zatrzymać oglądanie ulubionego programu i za naciśnięciem przycisku kontynuowanie oglądania tam, gdzie się przerwało. Dzięki temu ważnych scen nigdy się nie ominie. Dzięki zintegrowanemu podwójnemu tunerowi DVB-T/T2/C/S2 podczas nagrywania można oglądać inne programy.

Individual design

Zestaw Loewe Individual wyznacza nowe standardy w zakresie stylistyki w każdym wymiarze. Ekskluzywny wygląd osiągnięto dzięki wykorzystaniu aluminium, szkła i chromu zaś niezwykła cienkość stawia obraz w centrum uwagi. Elegancko przyciemnione szkło filtrujące zastosowane na panelu telewizora, pozwala uzyskać jeszcze lepszą jakość obrazu ze zwiększonym kontrastem i optymalnym poziomem czerni. Kontrastowa szyba, która jest także zewnętrznymi krawędziami telewizora, nadaje mu subtelny wygląd po wyłączeniu. Także tył telewizora Individual jest ekstremalnie minimalistyczny, co pozwala na ustawienie go w dowolnym miejscu pomieszczenia. Design pozwala na podkreślenie indywidualizmu dzięki wykorzystaniu spersonalizowanych materiałów i kolorów, nie tylko na bocznych intarsjach, ale także na podstawie podłogowej lub meblowej. Na życzenie można wykorzystać dowolny kolor z palety RAL. Elektryczny mechanizm obrotowy dla optymalnego umiejscowienia telewizora jest kontrolowany pilotem. Loewe Individual jest dostępny w wersjach wykończenia: białej o wysokim połysku, czarnej aluminiowej, srebrnej aluminiowej i tytanowej. Design jest efektem prac Phoenix Design ze Stuttgartu.

Pełna integracja

Oczywiście nowy telewizor Loewe Individual można doskonale zintegrować z innymi rozwiązaniami Loewe. Daje to wiele opcji personalizacji, nie wspominając o możliwościach dobrania ustawienia telewizora i opcjach audio – począwszy od głośników Individual Sound Stand Speaker SL aż po projektor dźwięku generujący dźwięk 7.1. Doświadczenie kinowe jest teraz w domu. Całym systemem można sterować intuicyjnie pilotem Loewe Assist, nawet, jeśli poszczególne elementy systemu (np. BluTechVision, MediaVision 3D czy projektor dźwięku) są ukryte w szafie Loewe Rack.

Loewe-IND46SlimFrame-SYST-001

Telewizor przyszłości i efektywny energetycznie

Jedno jest pewne, zintegrowany podwójny tuner DVB-T/T2/C/S2 i dwa interfejsy CI+ dla odbioru telewizji HD dla zakodowanych kanałów, sprawiają, że telewizor jest zorientowany na przyszłość. Co więcej Loewe regularnie dodaje swoim produktom, nowe atrakcyjne funkcje. MediaUpdate pozwala na aktualizację oprogramowania urządzeń przez Internet w każdym momencie. Zarejestrowani użytkownicy są automatycznie informowani o dostępnych aktualizacjach. Co więcej Loewe ma na stanie części zapasowe przez kilka lat, tak, że nawet po latach od zakupu urządzenia, na przykład wadliwy pilot, może być z łatwością wymieniowy. Dlatego Loewe Individual zachowuje swoją wartość przez lata.

Tak jest także w odniesieniu do ochrony środowiska. Nowy Loewe Individual jest wykonany tylko z wykorzystaniem wysokiej jakości i poddawanym recyklingowi materiałów jak aluminium. Także zużycie energii (o klasie A) jest przyjazne środowisku. Nawet 55 calowa wersja ma niezwykle niskie zużycie energii. Integracja licznych funkcji jest nie tylko wygodna, jest także efektywna energetycznie, a przez to przyjazna środowisku. Zintegrowany wyłącznik główny może oczywiście całkowicie odłączyć urządzenie od źródła prądu redukując jego zużycie do zera.

Loewe-IND46SlimFrame-CloseUp-003_titan_orange

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl