Home / info / Kosmiczny GX-BT7

Kosmiczny GX-BT7

Pod hasłem „Niech moc będzie z Wami” firma Sharp wprowadza na nasz rynek urządzenie o symbolu GX-BT7. Jest to przenośny głośnik umożliwiający bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfonów i tabletów.

GX-BT7 close
GX-BT7 z zamkniętą obudową

Ciekawostką jest rozsuwana obudowa oraz LED-owe oświetlenie.

GX-BT7 open
GX-BT7 z rozsuniętą obudową

Więcej informacji w poniższym filmie (po niderlandzku) oraz w oficjalnym komunikacie prasowym.


KOMUNIKAT PRASOWY

Niech moc będzie z Wami!

GX-BT7 – Nowy zestaw głośnikowy Bluetooth od Sharp

Podążając za najświeższymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi, Sharp wzbogacił portfolio swoich produktów audio o nowy lifestylowy zestaw głośnikowy Bluetooth o wyjątkowo ciekawym designie. Kosmiczne kształty urządzenia uzupełnia charakterystyczny dźwięk towarzyszący rozsuwaniu się głośnika. Rozpoznają go z pewnością fani Gwiezdnych Wojen, a w szczególności Lorda Vadera.

Sharp-GX-BT7-Audio-Lifestlye_10

Nowy zestaw głośnikowy Bluetooth Sharp GX-BT7 to idealne uzupełnienie dla urządzeń przenośnych – tabletów, smartfonów, czy notebooków. Użytkownicy GX-BT7 mogą zapomnieć o plączących się kablach, bowiem dzięki technologii Bluetooth głośnik odtwarza muzykę bezprzewodowo. Zestaw jest kompatybilny praktycznie ze wszystkimi standardami multimedialnymi, dlatego synchronizacja z pozostałymi urządzeniami w domu nie powinna przysporzyć żadnych trudności.

Sharp-GX-BT7-Audio-Lifestlye_03

Ciekawym rozwiązaniem oferowanym przez nowy, lifestylowy zestaw głośnikowy Sharp jest technologia NFC. Dostarczane wraz z urządzeniem tagi NFC eliminują konieczność dokonywania długotrwałych synchronizacji zestawu. Tag NFC wystarczy przymocować w dowolnym miejscu pomieszczenia w odległości do 10 metrów od zestawu. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz już podchodzić do urządzenia w celu zetknięcia go ze źródłem sygnału i uzyskania połączenia, jak często ma to miejsce w przypadku innych urządzeń dostępnych na rynku. Wystarczy jedynie zbliżyć smartfon czy tablet do znajdującego się w zasięgu ręki taga.

Sharp-GX-BT7-Audio-Lifestlye_19

Zestaw głośnikowy Bluetooth Sharp GX-BT7 obsługuje także protokoły Android Open – Accessory. Po połączeniu przez złącze USB z urządzeniem pracującym w systemie Android, może działać w tradycyjny sposób. Korzystanie z serwisów typu YouTube, oglądanie filmów, gra online czy słuchanie muzyki nie jest ograniczone w żaden techniczny sposób, tym bardziej, że głośnik obsługuje nie tylko formaty MP3 i WMA, ale też przetwarza cyfrowy sygnał PCM.

Sharp-GX-BT7-Audio-Lifestlye_18

GX-BT7 współpracuje również ze wszystkimi urządzeniami Apple (do iPhone 4S) i standardowymi pamięciami USB. Wszystkie te urządzenia podłączone do nowego zestawu Sharp są jednocześnie ładowane.

Sharp-GX-BT7-Audio-Lifestlye_20

Nowy zestaw Sharp wyróżnia się wyjątkowym designem. Cylindryczny kształt i stylistyka zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. Zdobią go zamontowane diody LED, które rytmicznie pulsują, pokazując siłę odtwarzanego dźwięku. Urządzenie posiada także elektrycznie zasilany mechanizm rozsuwający głośniki z oryginalnym pneumatycznym odgłosem. Dźwięk, który dopełnia kosmicznego wyglądu GX-BT7, z pewnością  nasunie skojarzenia wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen.

Niech moc będzie z Wami!

Najważniejsze cechy GX-BT7

•             Bezprzewodowy zestaw głośnikowy Bluetooth

•             Pełna zgodność z urządzeniami Apple przez iAP i umieszczony na górze port USB

•             Ruchomy mechanizm z oryginalnym pneumatycznym odgłosem

•             Niebieskie podświetlenie LED zsynchronizowane z rytmem odtwarzanych dźwięków

•             Całkowita moc wyjściowa 20 W

•             Dwie etykiety NFC i podstawa dla urządzeń iPad w zestawie

•             Niskie zużycie energii – zaledwie 0,4 W w trybie czuwania


Cena: 549 zł.

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl