Home / info / Kup dom przez TV!

Kup dom przez TV!

To nie science-fiction! To prawda! Możesz znaleźć swój wymarzony dom, działkę czy mieszkanie dzięki nowej aplikacji Samsunga. Pozwoli Ci ona na darmowe przeglądanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Nieprawdopodobne? Przeczytajcie poniższy komunikat prasowy i… uwierzcie!

 

komunikat prasowy

 

 

 

 

Aby nie tracić cennego czasu, osoby które chcą kupić lub wynająć mieszkanie, dom, działkę bądź obiekt komercyjny, mogą teraz przeglądać oferty na ekranie telewizora. Jest to możliwe dzięki Domy.pl – pierwszej w Polsce aplikacji na Samsung Smart TV umożliwiającej wyszukiwanie ofert nieruchomościowych na własnym telewizorze. Aplikacja zawiera ponad milion ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego.

domy-2

Domy.pl to jedna z najbardziej funkcjonalnych i nowatorskich aplikacji na platformie Samsung Smart TV. Użytkownicy mogą korzystać z trybu szybkiego wyszukiwania zgodnego z wcześniej podanymi preferencjami. Mają też możliwość zapisania wybranych ofert w sekcji „ulubione”, co ułatwia powrót do wcześniej przeglądanych pozycji. Kryteria wyszukiwania można też łatwo edytować w sekcji „moje szukanie”. Dzięki aplikacji Domy.pl przeglądanie ofert nieruchomościowych jest wyjątkowo szybkie i wygodne.

Aktualna liczba ofert w aplikacji Domy.pl wynosi blisko 1,020,000. Codziennie dodawane są nowe ogłoszenia – od użytkowników prywatnych, agencji nieruchomości i deweloperów.

Aplikacja Domy.pl jest bezpłatna.

Aplikacja została stworzona przez firmę Infor IT Sp. z o. o. i przeszła przez proces certyfikacji w Samsung Electronics Research & Development Polska, które jest jednym z największych i najszybciej rosnących ośrodków badawczo-rozwojowych branży nowoczesnych technologii w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest dostępna na podłączonych do internetu telewizorach Samsung Smart TV z 2011 z serii 7 oraz telewizorach oraz urządzeniach Blu-ray z 2012 roku.

Melog.com
To największy w Polsce wydawca specjalistycznych serwisów dla branży nieruchomości: oferty.net, domy.pl, komercyjne.pl, noweinwestycje.pl, bezposrednie.com i nieruchomosci.pl. Melog.com to także wiodący dostawca informacji i analiz dotyczących rynku nieruchomości. Grupa Melog.com to również dostawca aplikacji na urządzenia mobilne. Flagowy produkt Grupy Melog.com, strona domy.pl, jest największą bazą ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości w Polsce.

domy-0

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl