Home / info / LEDY + LUKSUS = LOEWE GALLERY

LEDY + LUKSUS = LOEWE GALLERY

Od 1 kwietnia br. firma 3LOGIC Sp. z o.o. jest oficjalnym wyłącznym dystrybutorem Loewe na rynku polskim. Za główny cel nowy dystrybutor stawia sobie zwiększenie rozpoznawalności marki Loewe w Polsce poprzez bardziej intensywną reklamę oraz większą dostępność produktów we wszystkich kanałach sprzedaży.

Jednym z kanałów jest nowouruchomiony sklep przy ulicy Brackiej w Warszawie. Sklep nosi nazwę Luxury Art Cinema, a Loewe Gallery jest jego częścią.

63

Będzie to trzeci firmowy sklep, obok dwóch już funkcjonujących: w Krakowie (przy siedzibie firmy) oraz we Wrocławiu.

62

Chociaż firma Loewe jest najbardziej znana z pięknych telewizorów, ma też w ofercie inne urządzenia służące do szeroko rozumianej domowej rozrywki, jak zestawy kina domowego, głośniki, soundbary, czy sprzęt przenośny. Najciekawszą częścią oferty są telewizory, których wzornictwo i wykończenie można dopasować do wymagań i gustu użytkownika.

33

W przeszłości możliwość wyboru indywidualnego wzornictwa była dostępna tylko w serii Individual, stąd pochodzi jej nazwa. Obecnie indywidualizacja jest możliwa także we flagowej serii Reference (stąd zmiana nazwy na Reference ID, od angielskiego Individual Design – indywidualne wzornictwo).

12

Telewizory te można niemal dowolnie konfigurować: Reference ID nawet bardziej niż serię Individual , bowiem będzie można samemu wybrać zarówno ramkę wokół ekranu jak i osłonę głośnika. O ile w ofercie będzie kilka standardowych rozwiązań, zamierzeniem Loewe jest aby klient mógł wybrać dowolny materiał np. pokrywający głośniki (oczywiście taki, który będzie przepuszczał falę dźwiękową). W ten sposób klient ma możliwość stworzenia i kupienia telewizora we własnej unikalnej konfiguracji.

08

Dodajmy, że można zdecydować się nie tylko na materiały z oferty Loewe, ale na dowolny materiał dostępny na rynku. Wiązać to się będzie z dodatkowymi kosztami, bowiem Loewe sprawdzi, czy materiał spełnia wymagania co do przepuszczalności akustycznej. Pełna indywidualizacja telewizorów Loewe Refefence ID, jak również nowe wersje kolorystyczne, będzie możliwa od września br. Czas realizacji zamówienia indywidualnego nie powinien przekroczyć 8 tygodni

Z kolei jeżeli chodzi o najbardziej przystępną linię telewizorów Loewe, tj. Connect ID, do wyboru mamy 6 kolorów grilla głośnika i tylnej obudowy oraz 2 kolory ramki wokół ekranu.

31

Standardowa gwarancja na telewizory Loewe wynosi 2 lata. Punkty serwisowe znajdują się w Polsce (Katowice, Warszawa, Trójmiasto , Poznań), choć intencją firmy jest realizacja napraw w domu użytkownika.

Galeria Loewe znajduje się w Warszawie przy ulicy Brackiej 11/13. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 11-18, a w soboty dodatkowo 10-14.

59

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z otwarcia sklepu:

[nggallery id=49]

Więcej informacji o Luxury Art Cinema znajdziecie tutaj, a o produktach Loewe tutaj.

© TV TEST 2013

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl