Home / info / Letnia muza na lata!

Letnia muza na lata!

Lato, lato, lato czeka. Czeka aż wszyscy założą tęczowe słuchawki Philipsa. Są śliczne, modne, ODPORNE NA UDERZENIA i oczywiście gwarantują doskonałą jakość dźwięku. Więcej na ten temat dowiecie się poniżej.

 

 

informacja prasowa

 

 

Philips i O’Neil prezentują nowe, trwałe słuchawki sportowe Cruz i Snug w letniej kolorystyce!

Philips kontynuuje owocną współpracę z marką O’Neil rozszerzając swoją linię słuchawek sportowych! Poznaj nowe O’Neil Cruz i Snug, poddaj się porywającemu brzmieniu głębokich basów i szczegółowej, bogatej muzyki! Doskonała izolacja dźwięków otoczenia pozwala całkowicie zanurzyć się w ulubionej muzyce. Możesz aktywnie korzystać z lata – wyjątkowo solidna konstrukcja słuchawek jest odporna nawet na najmocniejsze uderzenia!

lifestyle_01

Słuchawki Philips O’Neil powstały z myślą o połączeniu doskonałego dźwięku ze sportowym, nowoczesnym design‘em. 32-milimetrowe przetworniki neodymowe w słuchawkach O’Neil Cruz SHO3300 i SHO3305 zapewniają dynamiczne i niesamowicie głębokie tony niskie.

 

Wygodny pałąk na głowę umożliwia łatwe dopasowanie słuchawek a miękka, oddychająca tkanina poduszek zapewnia pełną wygodę, nawet podczas wielu godzin słuchania muzyki.

Solidna, modułowa konstrukcja jest odporna na najmocniejsze uderzenia. Głośniki po prostu odpinają się w przypadku zbyt dużego nacisku

Słuchawki Philips O’Neil Cruz SHO3305 dodatkowo posiadają wbudowany mikrofon i pilot zdalnego sterowania! Dzięki temu możesz wygodnie przełączać między trybem słuchania muzyki a trybem rozmowy.

13042601r5_u1p

Model Philips O’Neil Snug SHO4300 to najbardziej zaawansowane słuchawki z nowej kolekcji. Wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki neodymowe zapewniają jeszcze większe wrażenia muzyczne. Zwiększona wytrzymałość słuchawek pozwala na mocniejsze zginanie. Miękka wyściółka skórzanych poduszek eliminuje dyskomfort podczas długiego noszenia. Poduszki okalają ucho dostarczając porcję solidnej muzyki, nie powodując ucisku. Płaska, składana konstrukcja ułatwia przechowywanie i przenoszenie słuchawek. Te słuchawki są po prostu idealne na najdłuższych trasach!

 

Zanurz się całkowicie w muzyce dzięki poduszkom nausznym słuchawek Philips O’Neil Cruz i Snug izolującym dźwięki otoczenia! Żaden hałas nie stanie na przeszkodzie, abyś cieszył się swoją muzyką, gdziekolwiek jesteś – w domu, w mieście czy w dalekiej podróży.

Wybierz swój model Philips O’Neil!

sluchawki-philips-cruz-oneil-snug-660x494

 

Rekomendowane ceny detaliczne słuchawek Philips:

O’Neil Cruz

SHO3300ACID –  139 pln
SHO3300CLASH – 139 pln
SHO3300ESCAP –  139 pln
HO3300MINT – 139 pln
SHO3305BOARD – 179 pln
SHO3305SKTR – 179 pln

O’Neil Snug

SHO4300WHT – 229pln
SHO4300BL – 229pln

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl