Home / info / LG 65QNED863Q – test

LG 65QNED863Q – test

Ten telewizor mnie zaskoczył i myślę, że zaskoczy również i Was. Recenzja jest bardzo obszerna, z dużą liczbą zdjęć i licznymi porównaniami do przetestowanego już przeze mnie modelu 55QNED813Q.

Chcecie wiedzieć skąd inspiracja do tytułu? Obejrzyjcie poniższą reklamę (tylko 2 i pół minuty).

A teraz czas na recenzję. Przy okazji gratulacje dla LG za przełomowy (dla tej marki) telewizor LCD – na coś takiego zwolennicy LCD i miłośnicy LG czekali od dawien dawna i nareszcie jest.

Miłej lektury!

https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-lg-65qned863q/

TCh

Ten telewizor mnie zaskoczył i myślę, że zaskoczy również i Was. Recenzja jest bardzo obszerna, z dużą liczbą zdjęć i licznymi porównaniami do przetestowanego już przeze mnie modelu 55QNED813Q. Chcecie wiedzieć skąd inspiracja do tytułu? Obejrzyjcie poniższą reklamę (tylko 2 i pół minuty). A teraz czas na recenzję. Przy okazji gratulacje dla LG za przełomowy (dla tej marki) telewizor LCD - na coś takiego zwolennicy LCD i miłośnicy LG czekali od dawien dawna i nareszcie jest. Miłej lektury! https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-lg-65qned863q/ TCh

LG 65QNED863Q

ocena ogólna

więcej niż dobry

Po wielu latach bezkrytycznego promowania prawej nogi (tj. OLED-ów) i produkowania miernych, niskokontrastowych elcedeków, LG wreszcie zrozumiało swój błąd i zaoferowało telewizor, na który zwolennicy LCD czekali od dawna. I choć nie jest idealny, to godny polecenia już tak.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl