LG 65UJ7505
Home / info / LG 65UJ7507 – test opóźnienia

LG 65UJ7507 – test opóźnienia

Ktoś złośliwy mógłby stwierdzić, że publikowanie wpisów, w których podaje się wynik pomiaru tylko i wyłącznie jednego parametru – opóźnienia sygnału na na złączu HDMI – opóźnienia zwanego popularnie „input lagiem”, nie ma najmniejszego sensu. Pozwolę sobie jednak się z tym twierdzeniem nie zgodzić – moim zdaniem warto, bowiem przetestowany kilka dni temu telewizor LG 65UJ7507 jest pod tym względem naprawdę wyjątkowy. Model ten zajął pierwsze miejsce w najnowszym rankingu telewizorów dla graczy. W artykule, który jeszcze w tym tygodniu powienien ukazać się na benchmark.pl, napisałem:

Z radością informuję, że mamy też nowego rekordzistę, tj. telewizor z najniższym zmierzonym opóźnieniem w historii naszych pomiarów. Jego wynik jest tak szokująco niski, że musieliśmy nie tylko powtórzyć pomiar kilkakrotnie, lecz także sprawdzić, czy z telewizorem jest wszystko w porządku (był oczywiście OK). A zatem, Ladies and Gentlemen, nowym liderem rankingu został 65-calowy … LG 65UJ7507. Brawo!

Więcej słów nie trzeba – wystarczy samo zdjęcie ekranu ze zmierzoną wartością input laga:

LG 65UJ7507 input lag

Nowemu liderowi rankingu najlepszych telewizorów pod konsole PS/XBox gratulujemy i … czekamy na dalsze rekordy. Plotka głosi, że nowe telewizory na rok 2018 będą pod względem opóźnienia sygnału dużo lepsze od modeli z roku 2017.

Link do rankingu pojawi się zaraz po publikacji ww. artykułu.

Tomasz Chmielewski

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl