Home / info / LG OLED EXPO

LG OLED EXPO

Jeżeli chcecie na własne oczy zobaczyć najnowszy model telewizora OLED firmy LG, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Szczegóły poniżej.

KOMUNIKAT PRASOWY

13 grudnia 2013

PRZYJDŹ I DOŚWIADCZ MAGII TELEWIZORA OLED JUŻ OD JUTRA W STREFIE LG OLED EXPO W GALERII MOKOTÓW

start4

Od najbliższej soboty (14 grudnia) każdy, kto odwiedzi centrum handlowe Galeria Mokotów, będzie mógł zanurzyć się w nowym, nieznanym dotąd wymiarze rozrywki i osobiście doświadczyć magii telewizora LG OLED TV z zakrzywionym ekranem. LG i najbardziej zaawansowana technologia telewizyjna zapewnią odwiedzającym chwilę wytchnienia od świątecznego szaleństwa zakupów niczym w luksusowym prywatnym kinie.

Specjalna strefa LG OLED EXPO będzie dostępna dla klientów Galerii Mokotów w dniach 14 – 22 grudnia. W tym czasie wszyscy, którzy odwiedzą strefę będą mogli przekonać się, jak wygląda przyszłość domowej rozrywki i rynku telewizyjnego. Stanie się tak za sprawą najnowszego dzieła marki LG, które właśnie zadebiutowało na polskim rynku – telewizora LG OLED z zakrzywionym ekranem.

LG OLED TV 55EA98 (13)

W specjalnej strefie LG w Galerii Mokotów, widzowie będą mogli zapoznać się z artystycznymi filmami LG oraz obejrzeć zapowiedzi kinowych mega produkcji. Obecni na miejscu eksperci rynku telewizyjnego przybliżą także rewolucyjną technologię OLED oraz wszystkie szczegóły produktu.

LG OLED TV 55EA98 (10)

LG OLED TV z zakrzywionym ekranem rewolucjonizuje branżę telewizyjną i wyznacza nową erę w dziedzinie domowej rozrywki. Telewizor ten zachwyca użytkowników na całym świecie nieskazitelną paletą barw, niesamowitą jakością obrazu oraz idealnym połączeniem pięknego wzornictwa i zaawansowanej technologii. Delikatnie zakrzywiony ekran zapewnia perfekcyjną głębię obrazu, przenosząc widza w samo centrum filmowej akcji. Dodatkowo, dzięki zaawansowanej technologii OLED, najnowszy telewizor LG oferuje niesamowite doznania, ciesząc oko widza doskonałym odwzorowaniem kolorów – niespotykaną w innych urządzeniach głęboką czernią oraz nieskończonym współczynnikiem kontrastu. Matryca w telewizorach LG OLED jest 1000 razy szybsza w porównaniu ze standardowymi telewizorami. Dzięki temu obraz jest wyraźny i przejrzysty.

premiera OLED (22)

To zaawansowane dzieło sztuki użytkowej nie tylko zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie, ale również będzie ozdobą każdego salonu. Telewizor LG OLED z zakrzywionym ekranem ma grubość zaledwie 4 mm, a jego obudowę wykonano z tworzywa wzmocnionego włóknem węglowym. Dodatkowo, przezroczysta podstawa Crystal Stand stwarza wrażenie jakby telewizor unosił się w powietrzu.

Strefa LG OLED EXPO będzie dostępna dla zwiedzających do 22 grudnia do końca dnia.

© TV TEST 2013

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl